Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Paczka modyfikacji działająca na MULTIPLAYER+ MoCreatures


Twister159

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 


 


 


Chciałbym Wam przedstawić naszą paczkę modyfikacji do Minecraft`a 1.4.7, a nazywa się ona O&T Pack (Oenti Pack).


Paczka zawiera wiele ciekawych modów w tym Mo`Creatures (Tylko trzeba samemu zainstalować). Paczka stworzona przez OLOMKO i TwisterQ.


Spis modów:


-Rei`s Minimap

-Optifine

-Weaponmod

-TreeCapitator

-BetterFurnaces

-The Lion King Mod

-Trapcraft

-bskrs - Pozwala na działanie innych modów

-Backpack

-Balkons Weapon Mod

-BattleTowers

-Buildcraft

-CraftGuide

-CustomMobSpawner

-DemageIndicators

-MOCREATURES - Musisz zainstalować osobno (prawa autorskie)

-Dungeon Mobs

-Equivalent Exchange 3

-EXTRABIOMES XL

-GraviGun

-Minions

- Mo`Zombies

-More Explosives Mod

-Pam Harvest

-PortalGun

-PrimitiveMobs

-Thaumcraft

-TwilightForest

-UpdateCheckerMod

-WitchesandMore

-InventoryTweaks

-Witches and More

-AtomicStryker

-Golden Egg Mod


itd.


To nie wszystko paczka zawiera opcję MULTIPLAYER! Serwer znajdziecie w pliku.


Link do filmu który pomoże Wam to zainstalować:


Link do Download`u: http://egofiles.com/FfXFGIcOuyd77iyR


SKAN (niestety tylko w SS, ponieważ nie znalazłem skanera online obsługującego pliki takiej wagi):


http://www.iv.pl/ima...28884915326.jpg


http://www.iv.pl/ima...92288916170.jpg

 

Zdam Wam relację... Zaczynam kręcić filmik, który pomoże w instalacji!

Opublikowano

Już się zabieram do roboty! Spokojnie. Tylko to trochę czasu trwa tak więc postaram się zrobić jak najszybciej.

Już zaczynam wgrywać mody. Nie wiedziałem, że tak to szybko pójdzie.

Opublikowano

Już się zabieram do roboty! Spokojnie. Tylko to trochę czasu trwa tak więc postaram się zrobić jak najszybciej.

Już zaczynam wgrywać mody. Nie wiedziałem, że tak to szybko pójdzie.

Fajnie jakby były te same mody + kilka dodatkowych :)

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

No niestety paczka wyjdzie z opóźnieniem, ponieważ wszystko mi się posypało. Pewnie jakaś modyfikacja wywołuje błędy. Tylko paczka nie będzie zawierała wszystkich modów, ponieważ niektóre modyfikacje nie współgrają ze sobą. Ale za to dodam kilka nowych :)

Po prostu dokonałem nie możliwego, wgrałem Industrial Craft2 :) :) Paczka nabiera koloru.

Opublikowano

Paczka na wersję 1.5.2 została pomyślnie zrobiona. Testy wykonane wszystko działa sprawnie! Publikacji paczki możecie się spodziewać za 1-2 dni. Paczka zawiera teraz 60 modów, które WSZYSTKIE działają na trybie Multiplayer! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...