Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Itemów i lokacji (map) z xenoxmt2 (2013 r.)


denix909

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Szukam nowych broni dodanych w tym roku z nowym patchem dla tych którzy grają to np : tysiak,miecz minotaura,miecz żądło itp oraz zbroje i biżu, A jak ktoś wie to może podrzucić linki do mapek które znajdują się na serwie : atla v 6 -v11 ,żywy las itp .Konkretnie najważniejsze są dla mnie te bronie i zbroje z tego screena poniżej , jak ktos wie skąd moge wziąść moooby,zwoje biżu i inne itemy to niech poda link albo coś ... ;D Jeśli ktoś ma rozpakowany xenxomt2 (nowy) niech pisz na pw dogadamy sie , oczywiście coś za cos .

 

LINK :http://img40.imageshack.us/img40/6255/noweitemyxenoxmt2x1280.jpg

x_O_UrbaN_x_O.png

Opublikowano

xenox ma zabezpieczenia plików - pakerem czy czymś takim nie otworzysz ...;D Ale THX oleczkaAAAA fajne itemki ... ale mam all , Szukam tych na 180 +

x_O_UrbaN_x_O.png

Specjalista
Opublikowano

Nw czy coś wyciągniesz z clienta xenoxmt2 , on ma bardzo dobre zabezpieczenia.

Chyba nie ma prywatnego serwera gdzie są te nowe bronie i zbr z xenomxt2 :)

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

wiem że się da na mpc są już zbroje z xenxoxa(nowego) i pare broni tylko że ja szukam tych broni na 180 +, nowych ulepszaczy i mapek

x_O_UrbaN_x_O.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...