Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[miniTuT] jak bezpiecznie kupić Premium poza Minecraft.net


ZgredzioPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

343214595.png

Witam wiele osób ktore szykuje sie do pierwszeog kupna swojego konta premium nie ma możliowści zapłacenia w euro lub kartąkredytową . Więc chcą kupic na portalach aukcyjnych ;) typu All****.pl

Tutorial jest krótki ponieważ nie ma sie tu co rozpisywać :)

A więc na co trzeba zwracać uwagę u kupującego ?

Ilość pozytywnych komentarzy

Ilość sprzedanych sztuk

Jeszcze powinno się zwracać uwagę na to że we większości pisze "prosimy o nie zmienianie loginu i hasła" a przecież wiadomo że już nie ma loginu, bo nie ma konta minecraft tylko jest konto mojang.

Też powinno się zwracać uwagę na to jaka jest prezentacja produktu:

- podrobiona od innych sprzedających

- robiona "na odwal"


A więc gdy kupujemy minecrafta nie warto kupować te poniżej 70 zł ponieważ to w 100% fake gdy kupujesz coś takiego możliwe w 99,9% ze sprzedający wyśle ci tylko Nick jaki możesz używac . Więc warto zwracać uwagę już na te powyżej
80-100 zł :) . to tyle :) miłego grania !

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Nic nie opisałeś, słabiutko.

Warto zwracać uwagę na liczbę sztuk? Tzn? Lepiej, by było więcej, może mniej?

Po za tym nie zawsze poniżej 70% to zawsze fake. Ja kupiłem za 5 dyszek i było dobrze. Mam już konto bardzo długo.

Serio, nie postarałeś się.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Ojj chlopie to były inne czasy wtedy na minecraft.net premka kosztowala 35 zł więc wiesz :)

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

I własnie o tym napisałem temat jak bezpiecznie kupić bezpiecznie i legalnie Gift-Code poza mineacraft.net i nie rozumiem po co offtopujesz ;) .

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Jeszcze powinno się zwracać uwagę na to że we większości pisze "prosimy o nie zmienianie loginu i hasła" a przecież wiadomo że już nie ma loginu, bo nie ma konta minecraft tylko jest konto mojang.

Też powinno się zwracać uwagę na to jaka jest prezentacja produktu:

- podrobiona od innych sprzedających

- robiona "na odwal"

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Przepraszam za to przeoczenie :) zaraz to dopisze , dziekuje za opinie :)

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Kupiłem za 20 zł i działa już 5 lat

Ogólnie minecraft nie ma 5 lat :D

@topic

Dam ci like. Przynajmniej coś napisałeś.

czo mi usuwajo sygny? xD

Opublikowano

@UP na 100% nie ma tyle minecrafta a choćby był to byś na pewno nie grał tyle.

@TOPIC

Napisane nawet nawet jak na miniTuT . Leci Like :P

minecraft ma już prawie 6 lat ;)

 

Ja kupiłem dawno dawno temu GIFT CODA! za 5 zł ;) moge dać nawet dowody

Jeśli czytasz tę sygnaturę to uświadom sobie, że jeśli czytasz to z prawą reką na myszce oznacza to, że jeśli balon pęka to twoim starym pękło coś innego dlatego tak powstałeś. Jeśli to przeczytałeś wiesz już co zostawić pod moim komentarzem.




1377863814-U611928.png


Opublikowano

Szczerze ? Ja kupiłęm samego Giftcoda za ok. 30, już ponad 3 lata temu... i nic się nie stało :) Nadal mam premium



 

<-------- REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

header_reklama.png

informacje.png
strzalka.gifNazwa:WhiteCraft
strzalka.gifTyp:[FreeBuild]
strzalka.gifSloty: 20
strzalka.gifPvP: Tak
strzalka.gifOnline-Mode (Premium): NIE!
strzalka.gifNether: Portal na spawnie
strzalka.gifIP:91.204.161.36:25568
strzalka.gifLokalizacja: Flaga_polska_mala.jpg
strzalka.gifPluginy: Sporo :)
strzalka.gifCzynny: 24h

adminir.png
Shaker
ProSzymix
Problemior
Karpik


inf.png

1.Ogarnięta administracja
2.Brak lagów
3.Sporo pluginów które umilają grę
4.Wspaniali gracze którzy chętnie współpracują
5.Duże działki na których możesz budować swoje fantazje





kod:

 

[center][img]http://wh-craft.xaa.pl/images/header_reklama.png[/img] 

[img]http://www.picshot.pl/pfiles/221860/informacje.png[/img] 
[img]http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif[/img][color=cyan]Nazwa:[/color][color=white]White[/color][color=red]Craft[/color] 
[img]http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif[/img][color=cyan]Typ:[/color][color=green][FreeBuild][/color] 
[img]http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif[/img][color=cyan]Sloty:[/color] 20 
[img]http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif[/img][color=cyan]PvP:[/color] Tak 
[img]http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif[/img][color=cyan]Online-Mode (Premium):[/color] NIE! 
[img]http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif[/img][color=cyan]Nether:[/color] Portal na spawnie 
[img]http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif[/img][color=darkred]IP:[/color][color=red]91.204.161.36:25568[/color] 
[img]http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif[/img][color=cyan]Lokalizacja:[/color] [img]http://hefajstos.pl/eng/gfx/Flaga_polska_mala.jpg[/img] 
[img]http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif[/img][color=cyan]Pluginy:[/color] Sporo  
[img]http://www.picshot.pl/pfiles/222155/strzalka.gif[/img][color=cyan]Czynny:[/color] 24h 

[img]http://imageshack.us/a/img801/7046/adminir.png[/img] 
[size=18][color=red]Shaker 
ProSzymix 
Problemior 
Karpik[/color][/size] 

[img]http://www.picshot.pl/pfiles/221859/inf.png[/img] 

[color=orange]1.[/color]Ogarnięta administracja 
[color=orange]2.[/color]Brak lagów 
[color=orange]3.[/color]Sporo pluginów które umilają grę 
[color=orange]4.[/color]Wspaniali gracze którzy chętnie współpracują 
[color=orange]5.[/color]Duże działki na których możesz budować swoje fantazje[/center]

Tak tak, reklamuj te swoje serwery non-premium, bo w 1.6 non-premiowców już nie będzie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...