Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak skopiować budynek na jednej mapie i wkleić go na drugą?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, że jest potrzebny plugin WorldEdit - mam go zainstalowany. Kopiuję to siekierką ale nie mam pojęcia jak to wkleić a co dopiero na innej mapie pomocy :<

 

pozddrawiam!

Opublikowano

Potrzebujesz pluginu MultiverseCore i WorldEdit.

 

Załóżmy, że masz 2 mapy:

- World

- Mapa

 

Znajdujemy się na mapie World i mamy tam nasz budynek.

 

KROK 1

Zaznaczamy siekierką nasz budynek.

 

KROK 2

Wpisujemy komendę //copy (kopiuj)

 

KROK 3

Teleportujemy się na drugą mapę komendą /mv tp Nick Mapa

 

KROK 4

Idziemy na miejsce, gdzie ma stać nasza budowla

 

KROK 5

Wpisujemy komendę //paste (wklej)

 

Myślę, że udało mi się pomóc.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Potrzebujesz pluginu MultiverseCore i WorldEdit.

 

Załóżmy, że masz 2 mapy:

- World

- Mapa

 

Znajdujemy się na mapie World i mamy tam nasz budynek.

 

KROK 1

Zaznaczamy siekierką nasz budynek.

 

KROK 2

Wpisujemy komendę //copy (kopiuj)

 

KROK 3

Teleportujemy się na drugą mapę komendą /mv tp Nick Mapa

 

KROK 4

Idziemy na miejsce, gdzie ma stać nasza budowla

 

KROK 5

Wpisujemy komendę //paste (wklej)

 

Myślę, że udało mi się pomóc.

 

czasami moze byc tak ze stoi na np. 30 poziomie i to co tam ma byc jest na 33 poziomie wiec musi stanac te 3kratki nizej.

 

pomoglem? PLUSIK :) "+"

Opublikowano

 

czasami moze byc tak ze stoi na np. 30 poziomie i to co tam ma byc jest na 33 poziomie wiec musi stanac te 3kratki nizej.

 

pomoglem? PLUSIK :) "+"

To się nie dzieje czasami. Obiekt kopiuje się tam, gdzie wpiszesz //copy, więc proponuję stać na ziemi, bo inaczej trzeba odliczać :)

343731479829004887779.png

Opublikowano

Lub przez schemat.

Zaznaczamy, wpisujemy //copy potem //schem save nazwa, gdy to zrobiliśmy idziemy na mapę gdzie chcemy wkleić wpisujemy //schem load nazwa i //paste.

Chciałbym zdobyć Blue Member ;x

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...