Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozgrywka: Kwadratowa Masakra] Poszukujemy 4 osób !


GummBall

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERWER WYSTARTOWAŁ WCZORAJ WIECZOREM


Potrzebujemy jednak kilku osób do gry.


Jeżeli spełniasz wymagania i chcesz dołączyć wbij na TS:



ts3.pac-craft.pl




Więcej info


cube.png


Witam. Poszukuję ludzi na nowy serwer (jeszcze nie wystartował) o podobnej rozgrywce jak popularna aktualna Kwadratowa Masakra.


Jeżeli nie wiesz na czym polega rozgrywka to opiszę ją poniżej.




Na samym starcie losujemy (przez program) dwie drużyny oraz ich liderów.


Każda drużyna ma zadanie kolejno znaleźć odpowiednie miejsce na ich zamek/bazę/budowle.


Gracze mają 3 dni na rozbudowę po czym na serwerze zostanie włączone PVP oraz Nether.


Między drużynami będą prowadzone bitwy, oraz jedna wielka wojna na której dowiemy się która drużyna wygra.


Prócz tego z serwera będzie kręcona seria przez kilku YouTuberów, w tym razem ze mną.



Nie musisz martwić się o to że ktoś z przeciwnej drużyny będzie Cheatował.


Dobra maszyna pozwala nam na pluginy typu Anty x-ray oraz podczas rozgrywki będziesz sprawdzany przez "niewidzialnego administratora"


który nie będzie się pytał czy ma zbanować :)



Niestety u nas musisz spełniać wymagania aby zagrać.


Nie chcemy mieć całego serwera opanowanego przez 12 letnie dzieci :)



WYMAGANIA



Wiek: +15 lat


Premium nie wymagane, jednak lepiej by było


Głos po mutacji jeżeli jesteś płci męskiej


Opcjonalnie kanał YouTube


Duża aktywność na serwerze


TeamSpeak3


Umiejętność pracy w grupie


Śmiałość i udzielanie się


Kultura osobista i poczucie humoru


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...