Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Plugin Item Renamer - Zmień nazwy itemów oraz ich deskrypcje z kolorami!


BaXeR ツ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

itemrenamer.png

Użytek

Plugin przydaje się do map escape/adventure/puzle.

Instalacja

Item Renamer.jar wrzucamy do folderu plugins i reloadujemy serwer.

Pamiętaj

Aby użyć spacji w nazwie itemku stawiamy "podłogę" "_".

Używanie

Nazwa Itemku

Aby zmienić nazwę dla itemku wpisujemy (w moim przypadku):

/rename &d&lDzwignia_Fappu

54207980.png

Deskrypcja Itemku

Aby zmienić deskrypcje itemku wpisujemy (w moim przypadku):

/relore &fDla_MPCForum.PL_by_BaXeR

30150070.png

Download:

http://dev.bukkit.org/bukkit-mods/item-renamer/


Permisje

rename.allow - pozwala zmieniać nazwę i deskrypcję itemu

 

Video Poradnik

 

www.youtube.com/watch?v=MwB7-hsqPOI

 

Dziękuję za wszelkie like.

Starałem się napisać jak najlepiej.

Pomogłem? Zawsze możesz wynagrodzić to opcją "lubie to" która jest na forum.


fiddlestick.png



Opublikowano

Thx ! :D Szukałem tegoo masz Like.

Siemka !

Szukam : Budowniczego/Sponsora Pisać na Skype o szczegóły. Skype: badi5661

 

Jeśli Ci Pomogłem Daj Lubię To ! ;)

Opublikowano

Thx ! :D Szukałem tegoo masz Like.

 

Bardzo dziękuję za like to bardzo motywuje.

 

+ dodałem filmik z instalacją + wyjaśnieniem

Pomogłem? Zawsze możesz wynagrodzić to opcją "lubie to" która jest na forum.


fiddlestick.png



Opublikowano

Do tego mozna uzyc essentials ( przy givie )

 

/give nick id ilosc* name:&d&lDzwignia_Fappu lore:&fDla_MPCForum.pl

 

* - musi byc

Tak ale to jest chyba łatwiejszy sposób.

Pomogłem? Zawsze możesz wynagrodzić to opcją "lubie to" która jest na forum.


fiddlestick.png



Opublikowano

Dzięki na pewno sobię zainstaluje na serwie : )

 

Łap Pozytywa ! : )

Bardzo się cieszę i dziękuje.

Pomogłem? Zawsze możesz wynagrodzić to opcją "lubie to" która jest na forum.


fiddlestick.png



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...