Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Piosenki do słuchania podczas rozgrywek


BonieQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka znacie jakieś fajne piosenki przy których fajnie gra się w lola ?

Ja najbardziej lubię nutki w elektronicznym brzmieniu ale takie spokojniejsze.

Jeżeli wy słuchacie innego typu muzyki to też tutaj podawajcie bo ja lubię słuchać wszystkiego oprócz disco polo xD

Macie może jakieś playlisty, radia, utwory, wykonawców - podawajcie wszystko :D !

Z góry dzięki !

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

no mi sie fajnie słucha Behemotha, wszystkie utwory a naj naj naj to lucifer, mogę tego słuchać w nieskończoność przy LoLu :)

 

a pozatym to folk rock, eluvite i te klimaty, to mnie nakręca, obczaj sobie zespoły :) jak chcesz więcej informacji napisz :)

16k7y4p.png

Opublikowano

Wydaje mi się, że albo epickie [trailerowe, np: Two Steps From Hell] lub Dubstep, trance, electro.

Nawet Disco Polo remixy dobre są ;d

Bądź tego typu: Bossfight - Milky Ways

Kwestia gustu :)

Opublikowano

30 seconds to mars - revolve

30 seconds to mars - attack

cult to follow - murder melody

linkin park - burn it down

papa roach - last resort

pendulum - blood sugar

pendulum - watercolour

skillet - hero

skillet - monster

sum 41 - still waiting

the exies - ugly

the offspring - the kids arent alright

the offspring - youre gonna go far, kid

three days grace - i hate everything about you

Opublikowano

A ja powiem tak,

- Soundtracki z roznych anime jezeli sie oglada oczywiscie, nadaja klimatu polecam FairyTail epickie

- Wszelkiego rodzaju muzyka elektroniczna

- No i rap ^^

charizard.gif

 

 


Zagraj ze mną w POKéMONY już dziś! :3

Opublikowano

Najlepiej odpalić radio internetowe i tego podczas gry słuchać, polecam dla przykładu OpenFM, kanał wybierz według własnego uznania.

 

Oprócz tego możesz wrzucić kilka twoich ulubionych utworów na np. Winampa i ustawiasz kolejność w jakiej ma lecieć. Konkretnych utworów nie mogę podać bo ile ludzi, tyle gustów.

Opublikowano

ja słucham

30 second to mars

P.O.D

Linkin Park

Skillet

Three Days Grace

Rise Against itp

albo poprostu wchodze w radio rock i słucham

Polecam ci radio internetowe Spotify można sobie robić własne playlisty nie ściągając żadnej piosenki bardzo fajne radio

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...