Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MysticCraft] [20 Slotów] [Kwadratowa Masakra]


LafroPL234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.png

MysticCraft
ip.png
s10.mineserv,eu:14850
typ.png
Kwadratowa Masakra
sloty.png
20
potwory.png
Tak.
zwierzeta.png
Tak.
pvp.png
Tak.
premium.png
Nie
nether.png
Tak
wl.png
Tak
ekipa.png
mati9730, MrPotwor, zalewa321
info.png
Żeby dostać się na nasz serwer, wystarczy że napiszesz krótkie podanie. Wiek:, Praca w Grupie:, Dlaczego nasz serwer?:, Dlaczego Akurat Ty:, Nick w minecraft:

 

zacheta.png

 

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

Wiek:, Praca w Grupie:, Dlaczego nasz serwer?:, Dlaczego Akurat Ty:, Nick w minecraft:

 

Mam 13 lat, na imię Sebastian, potrafię współpracować, dzielić się jak i czasami ZDARZA MI SIĘ uratować komuś 4 litery. ^^

Każdy serwer tego typu ALBO:

a) Upadał po kilku dniach

B) Vip miał "Protekszyn 10 I miecz 10/5"

c) Administrator rozdawał ekwipunek swojej drużynie.

Mam nadzieje że TEN SERWER będzie inny. :)

Jak już wyżej pisałem, potrafię współpracować, ale co dalej? Dobrze walczyć? Na łuki raczej tak, na miecze... chyba też. ;)

Budować jakiś Stoniarek, Obsydianarek itd. nie potrafię, lecz mam masę pomysłów na np. wieże strzelnicze, mury obronne, fosy no i takie tam. ;d

Nick: SebQu, premium oczywiście.

 

PS. Posiadam również TS3 oraz Mumble.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Wiek:, Praca w Grupie:, Dlaczego nasz serwer?:, Dlaczego Akurat Ty:, Nick w minecraft:

 

Mam 13 lat, na imię Sebastian, potrafię współpracować, dzielić się jak i czasami ZDARZA MI SIĘ uratować komuś 4 litery. ^^

Każdy serwer tego typu ALBO:

a) Upadał po kilku dniach

B) Vip miał "Protekszyn 10 I miecz 10/5"

c) Administrator rozdawał ekwipunek swojej drużynie.

Mam nadzieje że TEN SERWER będzie inny. :)

Jak już wyżej pisałem, potrafię współpracować, ale co dalej? Dobrze walczyć? Na łuki raczej tak, na miecze... chyba też. ;)

Budować jakiś Stoniarek, Obsydianarek itd. nie potrafię, lecz mam masę pomysłów na np. wieże strzelnicze, mury obronne, fosy no i takie tam. ;d

Nick: SebQu, premium oczywiście.

 

PS. Posiadam również TS3 oraz Mumble.

Przyjmuje

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

Wiek:14

Praca w Grupie:10

Dlaczego nasz serwer?:Bo lubie takie serwy itp

, Dlaczego Akurat Ty:Ponieważ jestem zabawny itd lubie grac z inyymi i co tu wiecej gadac

, Nick w minecraft:_matire_

Odpowiesz w koncu(moge wesprzec serwer materialnie-lecz wymagam minimalnie moderatora :x :D)

//Najlepsza sygnatura na forum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...