Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Który policyjny wóz kupić?


WaterAqua

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Póki policyjne auta są w wyprzedaży, zastanawiam się, który wybrać (chodzi mi o osiągi, nie o wygląd):

 

  • Aston Martini V12 Vantage Cop Edition
  • BMW M3 GTS Cop Edition
  • Ford Mustang BOSS 302'12 The Boss
  • Lotus Evora Cop Edition

 

 

 

Oraz drugie pytanie: Co sądzicie o Lamborghini Sesto Elemento w wersji policyjnej ?

Opublikowano

Jeżeli chodzi ci tylko o osiągi to polecam Forda.

Jeżeli wóz ma być do klasy A to kup BMW.

 

Co do Sesto Elemento to nie wiem o tym wozie wiele, jedni mówią że słaby, inni że dobry.

Opublikowano

Ford Mustang to auto typowo do ucieczek/pościgów.

Z wyżej wymienionych aut najbardziej polecam Ci BMW, które poradzi sobie i w wyścigach i ucieczkach.

Sesto Elemento, niby dobre przyśpieszenie i prowadzenie, ale cena jest przesadzona.

Z resztą sam przetestuj dzięki temu: http://www.mpcforum.pl/topic/726711-080613-tachkamenyalka-v37/

Opublikowano

Sesto elemento jest naprawde dobre, ma świetne, mocne nitro i bardzo dobry jak na klase A skręt. Przyśpieszenie jest też niezłe.

Ja bym brał sesto policyjne, ale niestety nie dysponuję wysokimi środkami.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...