Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak skonfigurować i używać plugin "Player Heads"


ZgredzioPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

315.jpg?1339448348413.jpg?1341216288262.jpg?133903026517.jpg?1337787969
PlayerHeads

Witam . Dziś wam zaprezentuje plugin PlayerHeads , O co chodzi ? gdy zabijemy gracza na P-V-P :) wypada z niego głowa ! którą możemy zebrać i założyć ją na siebie lub postawić jak przepiękny obrazek na ścianie :-) !

A więc przejdźmy do rzeczy na początek zaprezentuje wam jakie komendy posiadamy oto w tym pluginie . potem przejdziemy do konfiguracji


/ph config - Komenda która bedziemy używać potem

/ph spawn - Respawnuje twoją głowe

/ph spawn [nick] - Respawnuje głowe gracz

/ph rename - Zmiana nazwy głowy

Dobrze a teraz przedstawię wam jakie posiadamy konfiguracje

droprate 0.05 [0.0 -> 1.0] Kiedy ustaiwmy na 100 głowy beda wypadać za każdym razem
clickinfo false [true / false] Gdy najedziemy na głowe bedzie się wyświetlał nick
mobpkonly true [true / false] Gdy prawdziwe trofea mob tylko spaść, gdy gracz zabija moba (w przeciwieństwie do ostrza lawy lub śmierci upadku)
◘ creeperdroprate 0,005 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z creepera
zombiedroprate 0,002 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z zombie
skeletondroprate 0,002 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z szkieleta
spiderdroprate 0,002 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z pająka
endermandroprate 0,002 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z enderman
blazedroprate 0,002 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z blaze
horsedroprate 0,002 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z koń
squiddroprate 0,005 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z kałamarnica
enderdragondroprate 0.05 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z smok
slimedroprate 0,001 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z slime
irongolemdroprate 0,005 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z irongolema
mushroomcowdroprate 0,002 [0.0 -> 1.0]Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z krowa
batdroprate 0,005 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z nietoperz
pigzombiedroprate 0,002 [0.0 -> 1.0] Jak ustawimy na 100 bedzie głowa wypadała za każdym razem z pigmen

Aby ustawić swoje ustawianie jakie ci pasują

/ph config set/get/reload [naza] [false/true]

i to na tyle :) po ustawieniu configu robimy /reload

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Przyda się, dzięki! :D

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...