Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOC] Sterownik od monitoru przestał działać ale ozyskał sprawność


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Pisze tutaj bo nie wiem gdzie indziej mam to napisać.

Mam taki problem gdyż gdy włączam nowy komputer (ma tylko 1 dzień, praktycznie nie używany), to wysakuje problem taki że strownik od moniotoru przestał działać ale odzyskał sprawność po czym monitor świruje w taki sposób że miga na czarno włącza się wyłącza się i pisze ze brak sygnału i tak z 2 razy potem się wyłącza i komp się resetuje, akurat teraz pisze z systemu awaryjnego, bo nie wiem jak mogę to naprawić, za każdą odpowiedz z sensem dam like : ), proszę o szybką pomoc, nie chciałbym oddwać teraz na gwarancję bo chciałym popykać sobie :D przez ten weekend

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Wszystko stawia na to, że karta graficzna jest uszkodzona. Radziłbym oddać komputer do jakiegoś serwisu. Innej opcji nie ma, przykro mi.

 

@edit

 

Może jest jakaś nadzieja. Masz jakieś efekty wizualne czy tam program w tle, które spowolniaja kompa?

Opublikowano

Jak ja dopiero mam zainstalowaną firefoxa i winrara i nic wiecęj.

Myślisz że mógłbym mieć złe stery do karty??

Wspomnę że to GTX 650 Ti

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Ja w swoim radku z serii 4 też mam ten problem.

Wspomnę, iż na xpeku jego nie było, dopiero gdy wgrałem win7 to tak mam :P

Producent mówi, że to może zależeć tylko od każdej części z tw komputera...

Sprawdzałem wszystkie możliwe wersje sterowników i nic.

Ale trudno jeszcze ten miesiąc się pomęczę i kupuję coś nowego :D

Zastanawiam się, czy jest taka możliwość, żeby odpalić stery w zgodności z xp, ale nie mam pojęcia.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Heh, właśnie wziołem i wgrywam slimdrivers na kompa, pobiera już upgrade na kartę myślę że jak zainstaluje to powinno być dobrze.

@up zainstaluj slimdrivers i z tamtąd pobierz stery i zobacz czy będzie hasało

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Sterowniki najlepiej pobierajcie z głównej strony danego podzespołu, a nie z programu.

@topic chipset jest uszkodzony zapewne.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Kugwa!

Nie, no to jest nie pojęte, nie ma bata daje im negatywa na tym allegro xD,

Cóż nawet stery od slimdrivers nie działają, tak więc będę wysyłał na gwarancje i przegląd techniczny, tak więc temat jest do zamknięcia :C

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...