Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zoom hack, lub metoda na dalsze oddalenie kam.


bivike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje sposobu na oddalenie kamery dalej niż jest to udostępnione przez riot.

Mam monitor 17' i nawet na odblokowanej kamerze nie da się przyzwoicie grać.

Ewentualnie zoom hacka - może być płatny, nie chce kupować Botla bo mi się nie opłaca, potrzebuje tylko zoom'a większego.

Podawajcie inne programy.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Cheat Engine, będzie mi sie chciało, to napiszę ci potem na PW jak to zrobić, albo kto inny ci wyśle wiadomośc, nie mam teraz czasu.

Opublikowano

Widziałem właśnie, zoom hacka w cheat engine tylko kwiestia czy tego nie wyłapią?

Bo botl o tyle dobry ze nie ingeruje w klienta dlatego nie banuja za uzywanie.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja mam tu świetny ZoomHack, który działa na każdej wersji i działać prawdopodobnie będzie. Nie wiem do kogo należy, ale udostępniam. Używasz na własne ryzyko! Ja używam, bana nie dostałem, ale nie obiecuje, że u was może być to samo.



Hack'a uruchamia się podczas już włączonej rozgrywki tj. Odpalasz clienta, ładujesz grę, gdy już zainicjujesz postać do gry (będziesz w grze po załadowaniu postaci), minimalizujesz grę, a następnie odpalasz hack'a i gotowe, ciesz się maksymalnym widokiem jaki możesz mieć.


Plik:




http://speedy.sh/KgrVW/LoL-Zoomhack.exe

Skan:




https://www.virustotal.com/pl/file/ee06eaccc8b6a966810816c58c36bd4709a2873ea78ec9604cad136c408aa6c0/analysis/

Opublikowano

Widziałem właśnie, zoom hacka w cheat engine tylko kwiestia czy tego nie wyłapią?

Bo botl o tyle dobry ze nie ingeruje w klienta dlatego nie banuja za uzywanie.

^

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Widziałem właśnie, zoom hacka w cheat engine tylko kwiestia czy tego nie wyłapią?

Bo botl o tyle dobry ze nie ingeruje w klienta dlatego nie banuja za uzywanie.

Nie wyłapią. Dlaczego? Bo i tak widzisz to tylko ty, więc nikt nie może zgłosić tego że odpalasz. LoL nie ma żadnego antyczita / hackshielda / whatever, dlatego nie zbanują cię.

Opublikowano

Polecam to:

 

http://speedy.sh/UYESV/LoL-CameraTool-0.6.exe
 

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/75f8093844d659e42c6293897f7074436bb1c4f1263c5595aaaa617cfd4b2e3c/analysis/
 

Mała instrukcja:

1.Uruchom lola, wybierz postac itp. Gdy postacie będą na ekranie ładowania włącz lolcamera.

2.Wszędzie tam gdzie można kliknąć on/off kliknij 2razy on na każde.

3.Gotowe. Zoomhack działa

Kapi757_eune_92_3_nozg.png

Opublikowano

Polecam to:

 

http://speedy.sh/UYESV/LoL-CameraTool-0.6.exe
 

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/75f8093844d659e42c6293897f7074436bb1c4f1263c5595aaaa617cfd4b2e3c/analysis/
 

Mała instrukcja:

1.Uruchom lola, wybierz postac itp. Gdy postacie będą na ekranie ładowania włącz lolcamera.

2.Wszędzie tam gdzie można kliknąć on/off kliknij 2razy on na każde.

3.Gotowe. Zoomhack działa

Nie działa mi to ;/ Musi być w folderze tym co lol czy obojetne ? Robie wedlug instrukcji i nic.

 

w Cheat Engine zmieniasz wartość tego adresu

01971d7c

na ok . 4tyś

Dzięki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. Odpal lola, ale gre

3. Cheat Engine

2. Kliknij add adress manually

3. Adres podany w

4. Type Float

5. Kliknij na pasek adresu i enter

6. Zmień na ok 4tyś ~4250

1371315093-U344225.png

1366207790-U344225.png

by me

Opublikowano

1. .Nie, gdyż to działa tylko po stronie gracza.

2 . Nie, gdyż to nie wpływa na rozgrywkę.

Za każdym razem gdy wyjdzie patch musisz wyszukać ponownie adres, gdyż jest on zmienny.

1366207790-U344225.png

by me

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...