Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Resident Craft ! = ....LaJtOwY SeRwEr.... [1.5.2] [PVP] [Oczywiście Gildie] [Walcz z hordami zombie i NIE TYLKO] [Rekrutacja ON!] [NoN-Premium]


bartekmaka9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg

ResidentCraft

Informacje.png

strzalka.gifTYP:

Survival, Frakcje I NIE TYLKO !

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: s137.csrv.pl:53009

strzalka.gifPotwory: Takkk

strzalka.gifZwierzęta: Noom

strzalka.gifPvP: Oczywiście

strzalka.gifPremium: Niee

strzalka.gifNether: Pewnie

strzalka.gifBialaLista: Nie? :)

Administracja2.png

ciemek - HeadAdmin, Właściciel

DraxForce - HeadAdmin

InformacjeDot.png

Stworzyliśmy wam lajtowy serwer do zagrania z kolegami w wojny gildi, i nie tylko. Serwer ma 10 slotów, które będziemy zwiększać. Stoimy na dobrej maszynie dzięki czemu na serwerze nie występują tzn. "lagi". Pluginy są dopracowane do "perfecto". Na chwilę obecną rekrutacja jest ON, szukamy moderatora, oraz dodatkowego technika. W chwili obecnej pracujemy nad pluginem który da wam możliwość rozgrywki przetrwania z hordami zombie, bosami i NIE TYLKO ! (chodzi m.in. o grę Resident Evil :) Istnieje możliwość zakupu VIPa oraz SuperVIPa. Zapewnimy wam rozgrywkę jaką nie doświadczyliście na innych serwer, a to już nie długo. Serdecznie Zapraszamy !

Opublikowano

Powiem tyle haha

HeadAdmin nic nie ogarnia , nie wie jak dawać cuba ani jak dawac flagi

Spawn byle jaki 8x8

Pluginy POBRANE widzie już po tym co ma dodane i po tym JAKIE są warpy jak np warp parkour gdzie tp się na otwarte morze gdzieś indziej

 

Powiem tyle ADMIN dziecko 14lat max nic nie ogarnia w plikach i niby Technik jest

 

0/10 nie warto nawet wchodzić dal mi diax eq i narzędzia i rozdawał full diaxa NQ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...