Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chęć dorobienia w wakacje a mały wiek...


Snipspod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej! Mam problem. Chce troche zarobić na wakacje, żeby było za co się bawić w wakacje, interesuje mnie nawet 300zl za miesiąc. Tylko problem w tym że mam 14 lat i raczej nigdzie mnie przyjmą. Mieszkam na wsi, ale niestety nie ma tutaj żadnych upraw sezonowych. Macie jakieś sopsoby żeby troche zarobić w takim miejscu gdzie ja mieszkam?

Opublikowano

zagadaj z dziadkami, rodzicami, wyręczaj ich w pracach, jak nie to idz do sasiada, trawe koś, cokolwiek zawsze cos do kieszeni wpadnie.

logo_black3.png

Opublikowano

Ja też mam 14 lat i tak jak ty szukałem pracy.Już chyba od dwóch tygodni jeżdżę z wujkiem do pracy po szkole i w sobote i zawsze coś dostanę(z jakieś 3-4 dyszki na dzień)

imetin_logo.png

 

Opublikowano

Jak byłem w twoim wieku to gnałem do wuja na gospodarstwo ;) Zawsze coś było do roboty przez żniwa ;0

Nie dość że zarobiłem to nauczyłem się dużo rzeczy ;d

Jesli to Cię nie interesuje to popytaj rodziców czy u nich w pracy się nikt do pomocy przyda ;! A jak nie to są sady a teraz szukają do zbiorów ;d

Pamiętam z Kolegami o 5 rano się wstawało o rowerem żeby zarobić na wakacje ;d

Opublikowano

Nerke sprzedaj.

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

DEALER NARKOTYKÓÓÓÓÓÓÓÓW można z tego utrzymać 4 osobową rodzinę

Napisałeś to tak jak byś mial 10 lat. Moderator a taki przykład daje.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

no nad nerka to myslalem bo nowy komp by się przydałi kolekcje kostek powiększyć by wypadalo (xD). No w szkole mamie bede pomagał i coś wpadnie, dziecko do opieki sobie zalatwiłem a żniwa to pod koniec wakacji dopiero także :) No jakoś to będzie. Do zamknięcia bo sie spam robi.

Opublikowano

ulotki .. :D

Sprawdź, możę sie spodoba i udostępnisz na fejsie

:)

Ciebie to nic nie kosztuje, a dla mnie wiele znaczy :)))

 

//Reklama YT - OFF.

 

CLICK 4 THE FUN! ;)

Opublikowano

Napisałeś to tak jak byś mial 10 lat. Moderator a taki przykład daje.

 

to jest ExModerator -.-

 

btw.

 

"Każdy ziom, zbiera złom,
Sprzedaj pralkę, sprzedaj łom,
Opal kable, przetop druty,
Żeby mieć na nowe buty."
Opublikowano

Spytaj się sąsiadów czy nie potrzebują pomocy przy zrywaniu np truskawek za pieniądze ;d

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...