Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fun Cap - Muszkieterzy z III poziomu


thomanek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojazdy nadające się do walki:
Czołgi średnie
Czołgi lekkie
Niszczyciele czołgów
Działa samobieżne

 

Myslę że klan mpc nie powstanie juz wiele razy to bylo i tak nie został zrealizowany.

Opublikowano

warto spróbować a jeśli chodzi o pojazdy to dużego wybru nie ma .

z tego co widziałem to marderII, T82(TROLL), PZ1C, SU-76. może jescze kilka się nada nigdy nic takiego nie brałem 3 tiery no najwyżej u mnie 1-2h grania patrzałem tylko na działa ale jak wiecie lepiej o mówcie. Ja jak nie uda się złożyć temu i tak mam 7 ludzi ale jeszcze kilku mi brakuje.

@ o artach nie wspominałem bo mapa tylko himmelsdorf

SigUserBG.png

Opublikowano

jbc mogę się łapać jako rezerwowy :)

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Moim zdaniem najlepszy wybór na turniej to czołgi:


AMX 38
T82 (troll)
Pz I C
Ren UE 57
SU-76
BT-7
Pz II G

Oczywiście wszystko na goldzie :)
Mogło by być dobre :P

 

 

Nie mówię, że wszystkie.
Jednak te są godne polecenia.

shoob.png

Opublikowano

Nie zapominajcie o Locuscie...

Ten mały skurczybyk zrobił mi ostatnio snajpera (T3 zadający 40 na strzała XDDD).

Dobra prędkość, skrętność jak skrętność (mam perki pod zwrotność, to już nawet nieźle skręca), genialne działo. Niszczy wszystko, a na goldzie, to już wogl.

Do tego wypasiony, z camo, 2 perkami i gold ammem zawsze do usług.

Opublikowano

kto może niech się zdeklaruje najlepiej żeby xanter spisał ludzi i stworzył team zawody są we wtorek 18 czerwca o 19 00 jak co ja moge każdym 3 tierem amerykańskim i ruskim załoge przerzuce z X to mam 3 perki a moduły w magazynie zastanawiam się jakie czołgi brać przydał by się ktoś w t82 na goldzie co trochę go ogarnia 1shot 1dead no i przydał by się ktoś kto rozstawi i raz chociaż trening taktyki na himmelsdorfie

SigUserBG.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...