Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Square Land [1.5.2],[PVP+Frakcje],[Spleef],[MobArena] Zapraszamy :)


TheMrKrzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Free Build+PVP

IP: 176.9.41.151:25640

==============================================================================================================================================================

SLOTY: 15

Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Biala Lista: Nie
Wersja serwera: 1.5.2

==============================================================================================================================================================

ADMINISTRACJA:

HeadAdmin+Technik:
krzys3344-Krzychu


Administratorzy:
PandaaQueen;

StarsiModeratorzy:
smoke_123;

Moderatorzy:

Herobrine

Pomocnicy:
pingwin1324

Architekci:
piotr543543

==============================================================================================================================================================

PLUGINY:

1.ExpXL- Zwiększona ilość EXP'A

2.Plot-Me- Automatyczne działki, po wpisaniu /zajmij dostajesz swoja ZA DARMO!!!

3.MobArena- Popularny plugin, gra polega na zabijaniu róńnych mobów.

PaintBall-W przygotowaniach :)

Prosze usunąć, miałem problemy z połączeniem i sie zdublowało

Opublikowano

Wchodząc na serwer tp cie na spawn na jakimś lekko mowa za dupiu, a jak już się warpniesz na spawn to absolutnie NIC NIE JEST WAŻNEGO TAM NAPISANE, żadnej pomoc jedynie zasady, a jak ktoś chce zobaczyć sobie pluginy to /?, bo widzę ze nawet nawaliliście kilkanaście pluginowi i trochę ekranu chcecie by to zajmowało, postarajcie sie troche nad serwerem, i praktycznie po co SG jak to 15 slotowka?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...