Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] HTC DESIRE X czy to dobry wybór


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to zależy co oczekujesz od telefonu.

Proponuję Sgs 2, Galaxy Nexus, jednak imo najlepszym wyborem będzie LG 4x HD

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

HTC Desire X, to bardzo dobry telefon. Do zalet można napewno zaliczyć posiadany Beats Audio oraz wytrzymałą, lekką konstrukcję. Parametry, także ma niczego sobie. Powiem tak. Jak oczekujesz telefonu multimedialnego, to raczej lepszego w tej cenie nie znajdziesz. Jeśli, jednak chcesz mieć potężną moc obliczeniową do gier, itp. to lepszy w tej kwestii będzie Sony Xperia S.. Galaxy 2, raczej nie znajdziesz w tej cenie. Moim zdaniem w porównaniu Desire X vs. Xperia S vs. Galaxy S2. - S2 najsłabiej wypada.

Opublikowano

HTC - wydajny, przystępny cenowo i najpiękniejszy z tych trzech wymienionych powyżej. SG S2 i Xperia to takie cegły.

Opublikowano

HTC - wydajny, przystępny cenowo i najpiękniejszy z tych trzech wymienionych powyżej. SG S2 i Xperia to takie cegły.

Szkoda tylko, że ten Desire jest na słabym Qualcommie ;).

Poza tym Xperia S to cegła ? Widziałeś ten telefon na oczy kiedyś, miałeś w ręce ?

Opublikowano

Szkoda tylko, że ten Desire jest na słabym Qualcommie ;).

Poza tym Xperia S to cegła ? Widziałeś ten telefon na oczy kiedyś, miałeś w ręce ?

Tak, Snapdragon s4 pro Cortex A5, to słaby procesor..... Snipspod miał na myśli, że to są przestarzałe modele, które już nie mają oficjalnego sparcia.

Opublikowano

Szkoda tylko, że ten Desire jest na słabym Qualcommie ;).

Poza tym Xperia S to cegła ? Widziałeś ten telefon na oczy kiedyś, miałeś w ręce ?

 

Tak, widziałem go, miałem w ręce i stwierdzam że można nim domy budować.

Opublikowano

Tak, widziałem go, miałem w ręce i stwierdzam że można nim domy budować.

Xperia S

128,00 x 64,00 x 10,60 mm

 

 

 

Desire X :

118,50 x 62,30 x 9,30 mm

 

 

 

Straaaaszna różnica ;). Zauważ jeszcze, że S pracuje w wyższej rozdzielczości.

Chce telefon na dłużej - Xperia S/Ace 2

Koniec aktualnej generacji, krok wstecz - Desire X.

Decyzja należy do autora.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...