Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Monitor mi się wyłączą podczas gry w lola ; //


polska1290

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem związany z monitorem a dokładnie wyłącza mi się
podczas gry w lola jak robię coś innego na kompie raczej nie,
przynajmiej nie zauważyłem bo 2/3 grania na kompie to granie w lola
czyli średnio gram w lola dziennie 3 lub 4 h.

Co jakieś 15 min
czasami wo gule się nie zdarza a czasami ciągle... aby znów wrócił
obraz muszę postukać w monitor i rzadko to działa do tego dzieje mi się
tak od tygodnia a w lola gram ze 3 miechy.

Mam kompa nowego od 5 miechów i niestety monitor od około 9 lat ;// Czy to wina starego monitora?

Ile taki monitor odpowiedni najlepiej płaski nowy by około kosztował?

Zależy mi bo to denerwuje mame jakąś przekonam ale bana dziś dostałem za afk i ciekawe na ile...

Liczę o odpowiedź bo to pilne z góry dziękuje.

Opublikowano

Nie ten dział, tu mamy mowę raczej o monitorze niż samym problemie z grą Lol. Napisz tam temat, ale z tego co widzę coś masz nie tak z monitorem

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Masz przepalony cały układ monitora + zapewne uszkodzone cewki od walenia w monitor.

Generalnie już jest po monitorze, nowy kupisz za 300-500 zł, taki dobry w miarę ogarniętej firmy.

 

Jeżeli potrzebujesz czegoś to pisz na PW, na pewno pomogę.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A ja ci poradzę coś na fajne oszczędzenie kasy. Gdy mój "stary" monitor - Samsung syncmaster 940nw przestał działać, tata wymienił kondensatory w nim (dawne był już wybrzuszone) i włala - działa. Tobie też poradzę wymienić kondensatory. Może pomoże. chyba że masz już nowy monitor xD

Opublikowano

Mi też się monitor wyłączał po czym się wkurwiłem i napisałem na forum komputerowego. Okazało się że wina była zasilacza , bo był z czarnej listy ;) Napisz na forum komputerowym

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...