Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] RYZE - runy


Azris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Bardzo proszę o podanie mi jak najlepszych run/masterek na ryze. Mam zamiar zacząć bawić się tą maszynką do nabijania LP ;d

Czy runy powinny być pod mane?

Widze, że niektórzy biorą na ryza nawet trochę AD.

Proszę o pomoc.

 

yyyyyyyyy mleko?!

Opublikowano

Obecnie runy full mana są nieopłacalne.

 

Proponuję:

Marki - Magic Pen

Seale - Armor flat

Glyphy - Mres flat

Quinty - Mov speed

 

Masterki najlepiej 9/0/21, sam takich używam i gra sie dobrze.

Opublikowano

 

iMHkOkV.png

 

ja używam takich masterek, dają sporą przewagę na początku ale są też użyteczne w late

jaśli chodzi o AD to chyba Manamune i jest ok ^^

na runkach gram pancerz+odpornosc+przebicie+ms(3 esencje) troche lipa ale takie mam ^^

Hejo

Opublikowano

Tutaj znalazłem runy, które używa Athene.

Czy onę są dobre? kupić identyczne?

 

Beztytuup_nxxnrqq.png

yyyyyyyyy mleko?!

Opublikowano

Zacznijmy od tego, że Athene nie ma pojęcia o graniu Ryze.

Masterki 9/0/21, runki takie, jak podał kolega wyżej (Na Movementy)

Składanie spellvampa i mana/lvl na ryze mija się z celem, bo 190 dodatkowej many na 18 lvlu to tak na prawdę 1 spell.

Opublikowano

hmm tutaj znalazłem runy GG BenQ Alex Ich ;d :

Są one bradzo podobne do tych, które podał Phiaz.

 

sdpng_nxxnneq.png

 

 

Czy kupić właśnie takie?

yyyyyyyyy mleko?!

Opublikowano

hmm tutaj znalazłem runy GG BenQ Alex Ich ;d :

Są one bradzo podobne do tych, które podał Phiaz.

 

sdpng_nxxnneq.png

 

 

Czy kupić właśnie takie?

Tak, z tym że różnica między tymi na screenie a moją propozycją polega tylko na innych sealach. Polecam ci kupic wersje podaną przeze mnie z armorem, który jest przydatny bardziej niż ta odrobina many na 18lvl.

Opublikowano

No dobra ;d dzięki za pomoc ;d ciekawe ile bd musiał wydać PZ na te runki? ;d z 10k?

yyyyyyyyy mleko?!

Opublikowano

A full runki pod mana/lvl ?;p

Na PBE sobie takie zrobiłem i wychodzi jakieś 880many na 18 lvlu a + masterki to 1000many/18

Co lvl jakieś 55 many przybywa z runek + 60 za lvl.

Opublikowano

Zacznijmy od tego, że Athene nie ma pojęcia o graniu Ryze.

Masterki 9/0/21, runki takie, jak podał kolega wyżej (Na Movementy)

Składanie spellvampa i mana/lvl na ryze mija się z celem, bo 190 dodatkowej many na 18 lvlu to tak na prawdę 1 spell.

 

 

Składanie spellvampa na ryze to bardzo dobra opcja.

Szczególnie item Spirite Visage. Core na ryze. Bardzo dobry item daje Ci cd oraz hp.

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...