Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytania]WoW jak zacząć.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mam zamiar grać na WoW na prywatnym serwerze, lecz mam tu takie pytania:

 

1.Może mi ktoś dać nazwę polskiego serwera ? A jak nie ma takiego to do takiego gdzie jest dużo polaków.

2.Czy ktoś może mi wytłumaczyć o tej grze wszystko, ponieważ zaczynam.

3.Czy ktoś mógłby mnie dodać do gildi, ja szybko wszystko ogarnę.

4.Czy ktoś może mi dać link do poradnika jak zacząć ?

 

Dziękuje za odp.

 

Proszę mi nie pisać żebym grał na globalu ponieważ nie będę wydawał na grę realną kase ;)

Opublikowano

Zalezy na jakim dodatku i patchu masz klienta gry.

WotLK3.3.5a= Serwer Sunwell,Najlepszy priv na WotLK w Polsce(swiecie pewnie też)ponad 3,5 k oniline

Cata 4.x.x = Atlantiss mały online,ale jakosciowo lepszego nie znam.

Opublikowano

1.
Patch 2.4.3
hellground.net
Patch 3.3.5a
Sunwell.pl
Patch 4.2.0 bodajże
Molten-wow lub Atlantiss
2.Co do drugiego pytania to zgłoś się na pw
3.Gram na globie najlepiej poszukaj jakiejś ogarniętej i z miłymi ludźmi którzy zrozumią, że zaczynasz
4.Na tych wszystkich stronkach masz jak zacząć

Witam,

Mam zamiar grać na WoW na prywatnym serwerze, lecz mam tu takie pytania:

1.Może mi ktoś dać nazwę polskiego serwera ? A jak nie ma takiego to do takiego gdzie jest dużo polaków.
2.Czy ktoś może mi wytłumaczyć o tej grze wszystko, ponieważ zaczynam.
3.Czy ktoś mógłby mnie dodać do gildi, ja szybko wszystko ogarnę.
4.Czy ktoś może mi dać link do por

http://www.mpcforum.pl/topic/491334-mega-tutorial-wow-jak-zaczac-download-podstawy/

Powodzenia ;p

Jeśli pomogłem daj + ;)

Pamiętaj nie jestem maszyną od wszystkiego, jak masz jakiś problem związany z WoW pisz, a chętnie Ci odpowiem ;)

Jo mój Hunt :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Taptak/simple

 

 

 

 

 

World of Warcraft Helper

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...