Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebne kilka pomsyłów dot. GM'a


KurczakSwaj5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję kilka pomysłów do gamemode'a RP, gdyż chcę roziwnąć w nim gospodarkę i

nie wiem jakie przedmioty itp. dodać. Zrobiłem już tak, że można zebrać zboże z którego można wytworzyć

różne przedmioty jakimi są chleb, rogala itp. Potrzebne mi więcej takowych rad, będę je nagradzał

lajkiem oczywiście.

 

Z góry dziękuję.

Opublikowano

Scinanie pola zajmuje np. 2h od 2hektarow i mz to przyspieszyc kupujac jakis pakiet, albo vipy maja -70% czasu od scinania. Placenie podatku za pole. Sadzenie warzyw. Sadzenie ganji i do tg dodaj jakas sluzbe celna ktora jak to znajdzie to bierze lapowki.

Chodowle zwierzat. Palenie papierosow i wskaznik potrzeby zapalenia im jest wieksza potrzeba to np szybciej tracisz zycie. Chodowla tytoniu, ziemniakow, owocow. Gotowanie. Wymieniac dalej?

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Przyda się więcej, a najlepiej wszystkie Twoje pomysły :P

Prosiłbym także o kilka pomysłów dot. tworzenia przedmiotów np z przedmiotu A możesz zrobić B, a z przedmiotów A i B możesz zrobić C.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem w miarę do zrozumienia, a typ tych przedmiotów jest dowolny, choć można pominąć np,

Chleb z masłem, gdyż dostałem taką propozycję i dla mnie to niczym wielkie, małe nic.

Lajk oczywiście leci dla zachęty :)

Opublikowano

Przyda się więcej, a najlepiej wszystkie Twoje pomysły :P

Prosiłbym także o kilka pomysłów dot. tworzenia przedmiotów np z przedmiotu A możesz zrobić B, a z przedmiotów A i B możesz zrobić C.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem w miarę do zrozumienia, a typ tych przedmiotów jest dowolny, choć można pominąć np,

Chleb z masłem, gdyż dostałem taką propozycję i dla mnie to niczym wielkie, małe nic.

Lajk oczywiście leci dla zachęty :)

Możesz coś pokminić z craftingu z mc.

Daj np.

Im droższy traktor/kombajn tym mniejszy czas scinania.

Fotoradary. Możliwość zameldowania się. (Taka baza danych na które adresy ma przyjść mandat itp.)

Dalej?

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Jeśli chodzi o crafting z MineCraft'a to zapałem nie pałam, gdyż nie widzę tam za bardzo ciekawych rzeczy.

Oczywiście leci lajk, czekam na kolejne i zabieram się do roboty :P

Opublikowano

Witam,moje pomysły dot. tego serwera znajdziesz niżej. :)

 

 

a) Narkotyki-

Kto może produkować: Gangi

Gdzie kupić: Najlepiej na terenach gangu tj. South Central, czyli Ganton etc.

Odmiany: Różne tj. Marihuana,Opium,Hera...

Cena:Powinien być to dość drogi towar minimum 100$

Co daje: Kilka efektów np. gdy trenujemy na siłowni daje nam więcej siły.

 

b)Siłownia-

Kto może produkować: Każdy gracz etc. który zakupi biznes.

Gdzie kupić: U sprzedawcy lokalu np. GM'a

Odmiany: ---

Cena: Za jeden trening 50$-treningi można wykonywać co 24h

 

Co daje:Siła, gdy walczymy zadajemy więcej obrażeń

 

c)Gangi-

Kto może produkować: Gracze zakładający dany produkt.

Gdzie kupić: ---

Odmiany: Mafie i Szajki

Cena: ---

Co daje: Członkostwo, ustawki etc.

 

d)Prace-

Kto może produkować: Gracz, zakładający biznes.

Gdzie kupić: Urząd miasta,pośrednicy.

Odmiany: Różne np. siłownie,apteki,restaurację albo salony samochodowe.

Cena: Drogo ok. 15 kafli + budynek.

Co daje: Zarobek

Proszę nie kopiować bez mojej zgody, nie dotyczy autora tego tematu.

 

 

To chyba tyle, aby było czytelniej zrobiłem to ,że jest jeden wzór i go uzupełniam. ;)

Pomysłów mam dużo-Chcesz?Napisz na PW.

 

Życzę Miłego Dnia!

Opublikowano

No to...

 

 

a) Wygląd

Kto może produkować: ---

Gdzie kupić: ---

Odmiany: Gracze z kontem VIP etc. mogą używać kolorów

Cena: 0$

Co daje: Gdy wpiszemy komendę(która dałem niżej) i wpiszemy tekst po czym klikniemy enter, na naszej postaci pojawi się tekst(OCC) to co napisaliśmy czyli TYLKO wygląd zewnętrzny.

Nazwa komendy: /opis (tekst) np. /opis Carl'24 letni A-A.Na sobie to co widac, kilka tat. o crips.Czuć woń perfum.

b)A4 - Kartka

Kto może produkować: Fabryki etc.

Gdzie kupić: Sklepy

Odmiany: ---

Cena: 20$

Co daje: Można kłaść na auto(kładzenie odgrywamy /me i /do - jeżeli masz takie na serwerze)

Nazwa komendy: /a4 (nazwa auta) (tekst) np. /a4 tohoma Sprzedam tą tohome, cena 15.000$

c) Paliwo

Kto może produkować: Stacje benzynowe

Gdzie kupić: Na stacji.

Odmiany: ---

Cena: 100$ za pełen bak.

Co daje: Paliwo - potrzebna do jazdy autem.

Nazwa komendy: /o tankuj (id) (ilość) np. /o tankuj 34 100 -100 czyli cały bak.

c2)Karnister

Kto może produkować: Stacje benzynowe

Gdzie kupić: Sklepy

Odmiany: Odmiana punktu c

Cena: 30$

Co daje: 30l paliwa.

Nazwa komendy: /karnister (nazwa auta)

Proszę nie kopiować bez mojej zgody, nie dotyczy autora tego tematu.

Dawać jeszcze? :)

Opublikowano

@TheQuarK

Kolorowy opis dla VIP - ciekawe, wielkie dzięki ;]

Co do kartek A4, można użyć opis pojazdu i też dzięki, bo dodam to jako przedmiot.

Paliwo i kanister już mam :)

 

@lexox łapówki w jakim sensie?

Opublikowano

ze jak bendzie np policja i cie zlapie albo cos to jest np przy małym wykroczeniu łapówka od x zł a jak większe to większa kwota.

Albo jakieś ubezpieczenia na lewo itd.

Przemyty papierosów itd

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Jeśli chodzi o łapówkę, to można poprzez zwykłe przelanie pieniędzy na konto innego gracza - mam na /plac bodajże.

Podrabianie papierów też zrobiłem dla mafii wraz z fałszywym dowodem.

Opublikowano

Dodanie Pracy (Nie chodzi mi o Frakcję) typu:

-Adwokat (Będzie mógł uwolnić więźniów po wpłaceniu kaucji przed osobę zatrzymaną oraz będzie na rozprawach RP)

-Diler (Będzie produkował narkotyki po czym sprzedawał)

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Opublikowano

Gospodarkę chcesz rozwinąć.

 

Dodaj: Kury, świnie, krowy, konie - do stajni...

bez gif


Opublikowano

Prosiłbym moderatora o zamknięcie wątku, gdyż mój pc się ... i wszystko straciłem, a od nowa nie planuję tego robić.

Dziękuję wszystkim, którzy udzielili się w tym temacie.

Opublikowano

Prosiłbym moderatora o zamknięcie wątku, gdyż mój pc się ... i wszystko straciłem, a od nowa nie planuję tego robić.

Dziękuję wszystkim, którzy udzielili się w tym temacie.

 

Proszę.

Życzę wszystkiego dobrego, w Twoim życiu...

bez gif


Opublikowano

Prosiłbym moderatora o zamknięcie wątku, gdyż mój pc się ... i wszystko straciłem, a od nowa nie planuję tego robić.


Dziękuję wszystkim, którzy udzielili się w tym temacie.

 

 

Jednak jeszcze po pawn'uję, więc czekam na dalsze propozycje dot. co ciekawego można dodać do Gamemode'a pod serwer Role Play

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...