Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] darmowych aplikacji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chomikuj.pl :) Wklejasz nazwę appki i już. W sklepie - nawet 250 zł za nawigację - chomikuj - za free :D

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Opublikowano

zalezy mi na takich podstawowych aplikacjach, np adobe reader, moze cos jeszcze, nie orientuje sie jakie sa ciekawe aplikacjie na androidy

Opublikowano

Na tym androidpolska aplikacje jak pobiore to od razu jest do instalacji na androidzie, tak?

 

 

Nie, to nie jest tak jak ci się wydaje. Masz tam instrukcje pod każdą apką , po angielsku chyba, jest wszystko wytłumaczone.

Opublikowano

ale znajde cos podobnego do adobe readera zebym mogl pdf'y otwierac? a cos do .doc tez znajde? bo jezeli takich podstaw nie bede mial to lipa

Opublikowano

ale znajde cos podobnego do adobe readera zebym mogl pdf'y otwierac? a cos do .doc tez znajde? bo jezeli takich podstaw nie bede mial to lipa

 

 

Adobe nie wspiera już urządzeń z androidem, jak masz starszego niż 4.0 to ok, ale jak 4.0 bądź nowszego to zapomnij o reader, flash playerze i innych produktów adobe

Opublikowano

Adobe nie wspiera już urządzeń z androidem, jak masz starszego niż 4.0 to ok, ale jak 4.0 bądź nowszego to zapomnij o reader, flash playerze i innych produktów adobe

Przecierz flash playera można pobrać z tej strony:

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html 

 

i działa zarówno ze starymi androidami jak i z ICS czy Jelly Bean pod warunkiem że masz procesor armv7.

 

Co do Adobe Reader jest za darmo w sklepie play na wszystkie urządzenia.

2vnrryq.png

Pamiętaj o naciśnięciu przycisku lubię to kiedy ktoś ci pomoże! ;D

2974969666.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...