Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tera płatna czy darmowa?


Zarram

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Szukając ciekawej gry w Googlach natknąłem się na Tera online,ogólnie graficznie itp.wygląda bardzo dobrze ale również natknąłem się na wątki,które opisują,że Tera online jest płatna i trzeba wykupić cd key.

 

1.Czy tera jest płatna?

2.Czy są jakieś darmowe serwery?

3.Czy znacie jakieś sposoby na darmowy cd key?

 

 

http://tera-online.info/graj-w-tera-online-za-free/ POD TYM ADRESEM ZOSTAŁY OPISANE OGRANICZENIA

 

 

- maksymalnie można utworzyć 8 postaci,
- lvl cap 23,
- dostępny jest jedynie group chat,
- brak opcji trade,
- nie można dołączyć do gildii,
- nie można dołączyć do istniejącej grupy, lecz można utworzyć własną,
- nie można stanąć do pojedynku przeciwko innym graczom (duel).

 

 

Opublikowano

Grasz w pełni za darmo.

 

- maksymalnie można utworzyć 8 postaci,
- lvl cap 23,
- dostępny jest jedynie group chat,
- brak opcji trade,
- nie można dołączyć do gildii,
- nie można dołączyć do istniejącej grupy, lecz można utworzyć własną,
- nie można stanąć do pojedynku przeciwko innym graczom (duel).


Fakt, możesz utworzyć tylko 2 postacie na jednym koncie i nie jestem pewna, ale chyba możesz mieć max. kont na jednym IP 2-3, jednak nie wiem ile w tym prawdy.

- Lvl max. to 60, więc taki wbić bez przeszkód możesz.

- Dostępne są wszystkie chaty.

- Masz opcję trade.

- Możesz dołączyć do gildii, istniejącej grupy, utworzyć własną.

- Duel również jest dostępny.

Masz jakieś stare informacje odnośnie tej gry... ;p

Opublikowano

Tak jak napisała Renissance znalazłeś info odnośnie konta Trial,które kiedyś było przed wprowadzeniem Tery na f2p.

W grze masz dostęp do wyszyskiego i nie trzeba kupować żadnych kont premium,ale jeżeli gra Ci się naprawdę spodoba to polecam Ci kupić ''Tera Club'' bo wnosi to do gry bardzo dużo i ją ułatwia,lecz dla porównania taki gracz,który nie posiada ''Tera Club'' nie jest wcale gorszy od gracza z premką.

Ja osobiście wbiłem ostatnio Lv Cap'a i jakoś to nie było trudnę ,a więc polecam Ci grę ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...