Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra S5 (Dokladnie odwzorowane pluginy, ogarnięta rekrutacja, TS 3, Blue vs Red, 1.5.2)


cmok14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


11487857064393235794.png

Kwadratowa Masakra Seria 5

1.5.2

Blue vs Red

adresip.png

s144.csrv.pl:51436

informacjed.png

happpy.png

083.gifmin 14 lat
083.gifSprawny Mikrofon i głos po mutacji
083.gifUmiejętność pracy w grupie
083.gifUmiejętność MYŚLENIA
083.gifPomyślne przejście rekrutacji
(To są tylko wymogi i tylko po części wpływają na rekrutację)
informacjeo.png

Jest to serwer odwzorowujący "Kwadratową Masakrę"
Na serwerze tworzone są 2 gildie/drużyny z ich przedstawicielami
drużyny mają za zadanie zbudować fortyfikacje odpierać małe ataki
i gdy minie okres 5 dni przystąpić do wielkiej bitwy rozstrzygającej
Dokładny regulamin serwera jest napisany w opisie kanału naszego Team Speak'a
Pvp zostaje włączone po upływie 5 godzin gry!
cooltext671354543.png
27990178889552519843.pngPompek121
27990178889552519843.pngLime06
27990178889552519843.pngMcSimi_PL
pluginyy.png
happpy.pngDokładnie odwzorowane !happpy.png
Oto kilka z nich:
059.gifAnti-Relog-Przeciwko wylogowywaniu się podczas walki
059.gifPlayerHeads-Głowy graczy
059.gifLifeMC-życia za diaxy
059.gifNameTags
059.gifLogBlock
REKRUTACJA NA TEAM SPEAK'u 3
Ip Ts3: srv2.multigaming.pl:9732
zapraszamyij.png

syng.jpg


Opublikowano

Opinia serwera by 1krzys1







Witam,jak widać po tytule to jest moja osobista Opinia/Ocena serwera czyli administracji itp.




A więc tak,zaczynając od administracji.




H@ Pompek121: Nie ogarnięty admin,pomaga swojej drużynie teleportująć ją z np. Lawy za pomocą komend administratora. Jak ktoś mu przy kozaczy to banuje bez powodu.




Lime06: Całkowity nie ogar,banuje


za to jak ktoś ma rację,kozakuje oraz grozi DDosem chociaż w realnym


świecie jest p****. Dwa dni temu groził mi DDOSEM który do dzisiaj się


nie spełnił,a jak mu przypomniałem o DDosie to zbanował mnie na TS oraz


na Serwerze (Powód w SS)





a%3E












Gracze




Do graczy praktycznie nic nie miałem prócz Lordzika który jest po prostu chamem.







Opinia Końcowa oraz co by administracja mogła poprawić




A więc tak,pompek121


mógłby poprawić swoje zachowanie oraz nie lizać tyłków swoim kolegą,gdyż


jak jego przyjaciel Line06 coś powie,to on od razu to spełnia.




Lime06 mógłby ogarnąć to swoje kozaczenie.







Podsumowując,graczom nie opłaca się grać na serwerze gdyż jak drużyna pompka121 zostanie rozgromiona,to od razu zmienia sezon.

KckC7.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...