Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie części pójdą mi na tym komputerze?


MaddoxPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Jaki NFS mi pójdzie na kompie? Parametry: Czarna obudowa, czysta klawiatura, i trochę zakurzony monitor xD

 

A tak już bez żartów to tu są parametry mojego starego Laptopa którego używam aktualnie, a na którym chciałbym sobię pograć w jakąś ściganke ;)

 

Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.110408-1631)
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.
System Model: RC410/RC510/RC710
BIOS: Phoenix SecureCore NB Version 03HU.M008.20110119.KSY
Processor: Intel® Core i3 CPU M 380 @ 2.53GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
Memory: 3072MB RAM
Available OS Memory: 2868MB RAM
Page File: 2822MB used, 3723MB available
Windows Dir: C:\windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.01.7601.17514 32bit Unicode

Jak czegoś nie podałem to napiszcie postaram się to zrobić, to tylko wpis z dxdiag'a.

Opublikowano

Na tym komputerze pograsz we wszystkie NFS'y do Hot Pursuita z 2010 roku włącznie.

Z Shiftem 2 może być już problem.

Nie podałeś karty, od niej jeszcze sporo zależy.

Opublikowano

W menadrzeże urządzeń pisze:

 

Karty graficzne:

 

Intel ® HD Graphics

NIVIDIA GeForce 315M

 

Zależy mi też na tym żeby grało się na znośnej grafice, i było ok 40fps. :x

Opublikowano

W menadrzeże urządzeń pisze:

 

Karty graficzne:

 

Intel ® HD Graphics

NIVIDIA GeForce 315M

 

Zależy mi też na tym żeby grało się na znośnej grafice, i było ok 40fps. :x

No to witam w Pro Streecie, nic więcej.

461151420292002410470.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...