Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić Dobrą Reklamę ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Chciałbym was zachęcić do przeczytania mojego Mini~TuT'ka nt. Reklam.



Musisz Posiadać ~


~ Dobrą grafikę, najlepiej własnego Grafika.


~ Monitoring.


~ Najwięcej informacji o serwerze.


~ Ogarnięty Team.


~ Dobry i ogarnięty serwer.


~ Dobre pluginy na Serwerze.



Gdzie robić reklamy ? ~


~ Fora o grach np. RPGcity.


~ YouTube.


~ Facebook, Twitter i itd.


~ Gadu-Gadu, Skype i itd.


~ Realny świat, czyli zapraszaj kumpli i itd.


~ Fora o serwerach Counter-Strike.


~ Konkursy na najwięcej reklam.


~ BOT reklamowy ~ Nie musi być.



Podstawy ~


~ Rób reklamy zgodnie z regulaminem forum.


~ Rób reklamy na YT i itd. Przejrzyste i jak najlepsze. Pokaż jak najwięcej !


~ Zrób FanPage i itd.


~ W opisach i itd. wklejaj Link do forum i informacje.




Pozdrawiam !


ZAKAZ KOPIOWANIA


59361337678322610843.png


  • 3 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

Niby przydatne niby nie .

Każdy kto teklamuje serwer wie co robić , więc ten poranik chyba nie jeste potrzebny .

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Przeciętny poradnik ;p I tyle... Gdybyś dodał turtioal jak zrobić np. w gimpie banner reklamujący i wogóle, było by lepiej.

Padłeś, powstań COBBELSTONE!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

~ Zrób FanPage i itd.

Skąd mam wiedzieć co dalej, jeżeli pierwszy raz mam do czynienia z reklamą sieci serwerów? W poradniku powinno być wytłumaczone wszystko jasno, bez domysłów.

 

Co do poradnika to zrobiony bez sensu, bo chyba każdy widzi jak się reklamować, a przynajmniej każdy, co gra w CS'a wie jak zareklamować serwer.

Niedoceniony mentor Counter Stike'a 1.6

:lenny:

 

Aktualnie realizowany projekt:

CS:GO - od nowicjusza do oporowego gracza ----->

KLIK!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak dla mnie reklama to i tak indywidualna sprawa założycieli.

Piszesz dobrego Grafika- wiesz jak mało ludzi chce się podjąć czegoś takiego? A już tym bardziej w ciemno. Nie wiadomo czy będą z tego jakieś zyski a graficy się cenią. Za free ani charytatywnie nikt tego nie zrobi :>

Nie rozumiem po co reklama na GG. Tam to już chyba nikt nie wchodzi..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdaniem za mało i za prosto.. mało wyjaśnione ! Każdy kto robi serwer wyk mini takie rzeczy jak inne fora itd.

1375795126-U981250.jpg

Rugby to walka, emocje, siła woli i przede wszystkim ogromna mobilizacja i determinacja.

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Rekrut
Opublikowano

Jeśli się treściwie napisze reklamę, to mało potrzebna jest tutaj grafika. Choć przyjemniej dla oka jest. ;)

 

Myślę, że sie przyda niektórym którzy zamierzają rozbujać sieć ;>

 

+

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jest więcej sposobów, moim zdaniem poradnik bez sensu. Każdy kto ma serwer wie jak go rozreklamować i to od niego zależy w jakim stopniu go umie rozreklamować.. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...