Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaRozpierducha[Kwadratowa Masakra + wojny Gildi][2 Drużyny][Seria na YOUTUBE!][Tylko 1 wojna A tyle rozpierduchy][TS3~!]


Ziomeczgu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Start Już dzisiaj O 16:00

Chcesz się dostać? wbij na ts3 !!

Masters-games.pl kanal Vip 2


Losowanie 15:30 Start 16:00

post-935720-0-16769800-1370777549_thumb.png

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: WOjny GIldi + Kwadratowa Masakra!

strzalka.gifSloty: 20+

strzalka.gifTs3: Masters-games.pl kanal Vip 2

strzalka.gifIP: Podamy 10 min przed startem

strzalka.gifPotwory: Tak, dużo

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

Administracja5.png


Belvi

pluginy3.png


Z ważniejszych:


CreeperHeal - Uwaga na Creepery i TNT, wybuchają i niszczą, ale dzięki

temu pluginowi, wszystko po chwili zostaje powoli odbudowane.


LiveMc - 3 żyć na start (max. 10). Doładowujemy Diaxem. Ożywienie gracza kosztuje 3 życia. Utrata żyć=ban na tydzień.

NoCheatPlus - Anty Czit

OtherDrops - Rudy dropią ze stone. Z rud leci exp. Węgiel, Redstone i Lapis normalnie.

Szansa na diaxa=0.6

Szansa na emerald=0.5%,

Szansa na złoto=1%

, Szansa na żelazo=2%

Diaxowy kilof ze szczęściem daje szansę na większy drop:

Emerald=0.7% , 1-2 szt.

Diax=0.6% , 1-2 szt.

PlayerHeads - Dropią głowy graczy (100%) i mobów (2-5%)

BorderGuard - Ograniczenie do 500 kratek od spawnu

InformacjeDOT3.png

Rozpierducha Zawsze tylko te zasady....


Serwer jest dla osob napalonych na pvp

i walki przedewszystkim


Codzienne walki I codzienne placze tylko u nas


Ważne Adresy:

Ts3: master-games.pl kanal Vip 2

Regulamin:


1. Obowiązują zasady netykiety.


2. Nie używaj czitów i wspomagaczy (OptiFine i Rei`s Minimap są dozwolone).

3. Zachowuj się kulturalnie.

4. Nie Griefuj.

5. Nie kradnij.

6. Nie atakuj i zabijaj z zaskoczenia.

7. Zakaz pułapek na spawnie.

9. wszędzie można kraść i zabijać poza swoja gildia

10. Zabijać bez konsekwencji można zabijać wrogów


Wzór podania:


Nick:

Wiek:

Ile gracz w MC:

Dlaczego Ty:

Masz ts3?:


Nie standardowe komendy dla graczy:


/lives - sprawdza aktualną liczbę żyć.


/revive GRACZ - ożywia danego gracz. Wielkość liter ma znaczenie!




Nie możesz odpisać w tym temacie?


wejdź na ts3 kanal vip 2 Ip to : masters-games.pl

Opublikowano

Nick: Kiomen

Wiek: 14 lat

Ile gracz w MC: od wersji Alfa

Dlaczego Ty: Dlatego, że lubię grać. Na serwerze bym nagrywał odcinki na yt z ludźmi. Lubie kwadratową masakre. oraz wojny gildii.

Masz ts3?: Posiadam

Opublikowano

Nick:SerusssMc

Wiek:14

Ile gracz w MC:od alphy

Dlaczego Ty:Jestem miły uprzejmy lubie grę zespołowo i zobaczycie na co mnie stać

Poza tym szukam takiego wlasnie serwera gdzie mogę skomunikatować sie z innymi z teamu

Masz ts3?:Tak mam

Opublikowano

Nick:CutterNC

Wiek:14

Ile gracz w MC:2lata ponad

Dlaczego Ty:Bo nagram moze serie z tego serwera

Masz ts3?:tak ale wole skype

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nick : Cz4rt3k

Wiek : 14, tak wiem że to nie wiele, lecz potrafię się dogadać i z rówieśnikami i starszymi osobnikami. (ps. przeszedłem mutacje, więc nie będzie z mojej strony żadnych pisków)

Ile grasz w MC : Gdzieś tak koło alfy ;]

Dlaczego ty : Naprawdę nie chce się podlizać, dlaczego ja? Ponieważ mam teraz czas na grę, lubię grać tzw. "napierdalanki" no i mam nadzieje że ta cecha jest najważniejsza na wojnach, jestem hmm... Jak by to powiedzieć, w miarę kompatybilny z resztą grupy/gildii?

Masz ts3? : Tak, posiadam teamspeak'a, i starał bym się wchodzić jak najczęściej się da.

 

 

Mam nadzieję, że podanie na white listę zostanie rozpatrzone pomyślnie, z góry dziękuje i pozdrawiam.

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

16:30 serwer off no super

Losowanie 15:30 Start 16:00

Spoczko

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano


Nick: 2001emilb


Wiek: 13


Ile gracz w MC:dlugooo


Dlaczego Ty:
BO CHCE DOKONAC ROZPIERDUCHY :3



Masz ts3?: tak

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...