Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Do wszystkich osob ktore hejtuja za jakis poradnik np. kopiowanie itemowbalbo hacki itd


-panandrzej-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurwa w takim razie wypierdalajcie z tego forum! Jak sama nazwa wskazuje jest to forum o botach, cheatach i tym podovnych gowien. Wkurwia mnie to kiedy widze tego typu posty i jebie mnie czy dpstane % czy nie za ten temat. Tak wiec ieszcze raz-WYPIERDALAC!

1378238828-U336505.png
Opublikowano

Ojeju takich ludzi się ignoruję i tyle. To forum o czitach. Więc... ;) Po drugie Nie dało sie to napisać bez słów "Wulgarnych"? :D

Opublikowano

Spokojnie, to tylko forum. Nie trzeba tak gwałtownie, mnie też czasami wkurza to hejtowanie i tak dalej ale nie wybucham złością. :P Aporpo kopiowania itemów to jeśli poradnik jest sprawdzony i wszystko działa jak należy to myślę, że faktycznie nie trzeba hejtować itd. W końcu sama pod nazwa forum mówi ''Cheaty, boty, bugi, hacki do gier online''. :)

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Kurwa w takim razie wypierdalajcie z tego forum! Jak sama nazwa wskazuje jest to forum o botach, cheatach i tym podovnych gowien. Wkurwia mnie to kiedy widze tego typu posty i jebie mnie czy dpstane % czy nie za ten temat. Tak wiec ieszcze raz-WYPIERDALAC!

 

Proponuję wyciągnąć wtyczkę od internetu...

Pisząc takie bzdurne tematy sam schodzisz do poziomu trolla, po prostu nie wnosisz sensownej treści na forum.

Opublikowano

Kurwa w takim razie wypierdalajcie z tego forum! Jak sama nazwa wskazuje jest to forum o botach, cheatach i tym podovnych gowien. Wkurwia mnie to kiedy widze tego typu posty i jebie mnie czy dpstane % czy nie za ten temat. Tak wiec ieszcze raz-WYPIERDALAC!

 

Synu ogarnij sie to tylko Internet ;)

1377808813-U903831.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...