Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowszy sposób na sprawdzenie czy konto było banowane!


Michu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to proste. Musimy mieć tylko id konta, oraz serwer.

 

SERVERID.darkorbit.bigpoint.com/index.es?action=externalHome&loginError=16&userId=USER ID

 

Np:

 

pl3.darkorbit.bigpoint.com/index.es?action=externalHome&loginError=16&userId=12345678
Jeśli konto było banowane, ukaże się nam:
64522876781367546056.png
Jeśli zaś nie było banowane, pokaże się nam okienko z aktualną datą:
14419634301914287766.png
Ważne: Nie wiadomo co się stanie, gdy przepiszemy captchę, więc nie polecam tego robić. To by było na tyle :)

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

Sposób działać działa, był już chyba publikowany tutaj lub na innym forum.

 

Po przepisaniu captcha nic się nie staje ;) Jak ktoś chce może sobie wpisać 4Fun

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

możesz mi zrobić lachę pozdro

najbardziej chujowy tutek jaki w rzyciu widziałem

dostałem pizdo bana przez ciebie

zmień hasło bo chyba jakiś niedorozwój włamał ci się na konto i pisze w twoim imieniu

Opublikowano

możesz mi zrobić lachę pozdro

najbardziej chujowy tutek jaki w rzyciu widziałem

dostałem pizdo bana przez ciebie

to fajne ze te "rzycie: masz :D


KTO BOTUJE TEN URKI NIE ŻAŁUJE

Opublikowano

Nie wiem kto Ci da ID kupowanego konta przed zapłatą..

TuT średnio przydatny.

 

Jeśli chodzi o ID konta to można wyciągnąć go z profilu gracza, wystarczy mieć tylko nazwę użytkownika i jesteśmy w domu :)

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie wystarczy, jak ktoś sobie nabocił to profil miał zrobiony tego samego dnia co był ban,

temat będzie do zamknięcia jak autor tematu tak stwierdzi, albo admin, a nie jakiś Bykuzplastiku

 

przestan pierdolic bo widze sie znasz na DO jak mucha na gownie , a seprom skad wezmie od razu na 30 pp ? Temat wyczerpany do zamkniecia

!

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...