Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

» [1.5.2][250 SLOTÓW][SIEĆ SERWERÓW NETWORK][HARDCORE][64GB RAM][AUTORSKIE GILDIE] » MineGrawd Hardcore! «


- Risen. -

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BcW.png

[+]=======================================================[+]

» ADRES IP : MCHard.net

» Aby dostać się na serwer zarejestruj się, przejdź portalem do lobby,

następnie kliknij w TAKĄ TABLICZKĘ (KLIK!), która jest na spawnie.

[+]=======================================================[+]

=-= INFORMACJE =-=

» ADRES IP : MCHard.net

» TYP : Hardcore

» 250 slotów!

» No-Premium

» Najnowsza wersja 1.5.2

=-= PLUGINY =-=

Idealnie skonfigurowane i dobrane! :-)
Wiele autorskich.

» Po wpisaniu komendy /spawn pojawiają się koordynaty spawnu (SCREEN!)

» Levele po kliknięciu na gracza (SCREEN!)

» Idealnie skonfigurowane Essentials, oraz plugin na logowanie (SCREEN!)

W 100% autorski system gildii, autorski plugin! (SCREEN!)

» Opis nowych dropów pod komendą /stone

Przycisk teleportujący w losowe miejsce! (SCREEN!)

=-= ADMINISTRACJA =-=

HeadAdmin -- AvaterysPL

HeadAdmin -- Fiesta

♥ Właściciel -- Mr_Piranessi

=-= DLACZEGO NASZ SERWER? =-=

Komfortowa gra bez lagów (wydajna maszyna 64GB RAM),

250 slotów,

Levele po kliknięciu na gracza mieczykiem,

Doświadczona administracja,

Ograniczenie świata do 5000 kratek,

Piękna mapa,

Idealnie skonfigurowane i spolszczone pluginy,

I wiele, wiele więcej...

=--------------------------------------------------------------------------------------------------------=

Opublikowano

@menel6 : Nikt niczego nie shackuje. ;)

Mamy tak dobre zabezpieczenia, że nikt się nie włamie, poza tym o co Ci chodzi z "znowu"?

Ani razu Intel serwera nie hackował. ^_^

Opublikowano

tak tak wczoraj o 18 wasz serwer wystartował ok 24 Intel i ava siedzieli na ts i zaczeli all niszczyc -_- wtedy tam mielismy juz prawie całą gildie a tutaj jak wpisuje to ip co daliscie to jakis Survival+Gildie -_-

Opublikowano

@menel : To było jedno wielkie nieporozumienie.

Co do serwera, to czytaj temat. ;) Jest to serwer Network, musisz się przenieść przez odpowiednią tabliczkę na serwer, lub portal. ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...