Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][HARD] Masakra zaczyna sie w nocy! Edycja II [WL][Sloty 20+][DynMap][Życia][OtherDrops][Głowy][Ts3][Typ Kwadratowej Masakry 2]


Mgkus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponowny start w niedziele o godz. 18!

Osoby, które były już dodane, nie muszą się wpisywać!


mc100zb.png

Masakra zaczyna sie w nocy! Edycja II

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: Hard Survival (KM sezon 2)

strzalka.gifSloty: 20+

strzalka.gifIP: 5.9.205.210:25825
s1.jail-break.pl:25825

strzalka.gifPotwory: Tak, dużo

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak, tydzień drugi

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak, tydzień trzeci

strzalka.gifBialaLista: Tak

Administracja5.png


Berto Szyba

pluginy3.png


Z ważniejszych:

CreeperHeal - Uwaga na Creepery i TNT, wybuchają i niszczą, ale dzięki
temu pluginowi, wszystko po chwili zostaje powoli odbudowane. Pułapki
dozwolone, ale uwaga na zwierzęta i tabliczki, gdyż tabliczka pojawia
się bez tekstu.


LifeBan - 10 żyć na start (max. 10). Doładowujemy Emeraldem. Ożywienie gracza kosztuje 3 życia. Utrata żyć=ban na tydzień.


LogBlock - Drewnianym kilofem sprawdzamy kto i kiedy modyfikował dany blok, lub brał coś ze skrzyni, pieca itp.


Dynmap -

http://dynmap.jail-break.pl/


NoCheatPlus - Anty Czit

OtherDrops - Rudy dropią ze stone. Z rud leci exp. Węgiel, Redstone i Lapis normalnie.
Szansa na diaxa=0.2% (Wys.<19), Szansa na emerald=0.1%
(Wys.<11), Szansa na złoto=1%(Wys.<29), Szansa na żelazo=2%(Wys.<40)

Diaxowy kilof ze szczęściem daje szansę na większy drop:

Emerald=0.2% , 1-2 szt.

Diax=0.3% , 1-2 szt.

PlayerHeads - Dropią głowy graczy (100%) i mobów (2-5%)

BorderGuard - Ograniczenie do 200 kratek od spawnu

InformacjeDOT3.png

Masakra zaczyna sie w nocy to druga już edycja serwera typu Kwadratowa Masakra. Tym razem sezon 2 jak zawsze ze zmodyfikowanymi ustawieniami.

Serwer jest dla ogarniętych pozytywnych ludzi chcących pograć z innymi,
którzy potrafią trollować na poziomie i robią kreatywne pułapki z TNT ;)

W drugim tygodniu po starcie serwera włączymy PvP, a w trzecim tygodniu Nether.

Jest również Vip/Item Shop, który może pomóc nam utrzymać i rozwinąć serwer.


Ważne Adresy:

- "Strona główna serwera"

mc.Jail-Break.pl

 

- Adres TeamSpeak 3

Ts3.Jail-Break.pl

Regulamin:


1. Obowiązują zasady netykiety.

2. Nie używaj czitów i wspomagaczy (OptiFine i Rei`s Minimap są dozwolone).

3. Zachowuj się kulturalnie.

4. Nie Griefuj.

5. Nie kradnij.

6. Nie atakuj i zabijaj z zaskoczenia.

7. Zakaz pułapek na spawnie.

8. W netherze można zabijać i kraść.

9. Lawę i zapalniczkę używamy tylko w swoim domku/działce.

10. Zabijać bez konsekwencji można na swojej działce (również zabierać itemy po śmierci).

11. Zabijając kogoś w centrum oddajesz mu życie (emeralda), lub go ożywiasz i oddajesz jego itemy.

12. Pojedynki w centrum są dozwolone za obustronną zgodą.



Wzór podania:


Nick:

Wiek:

Ile gracz w MC:

Dlaczego Ty:


Nie standardowe komendy dla graczy:

/lives - sprawdza aktualną liczbę żyć.

/revive GRACZ - ożywia danego gracz. Wielkość liter ma znaczenie!




Nie możesz odpisać w tym temacie?

Napisz na pw, lub na naszym forum!


b_560_95_3.png



Generator by -outi-

Opublikowano

Zapraszam, właśnie startujemy. Wszyscy z poprzedniego tematu zostali dodani do WhiteListy!

Na razie mamy ok. 20 osób na liście, bo mpcforum trochę nie działało. Wpisujcie się.

Opublikowano

Nick: MrNicePig

Wiek: 14

Ile gracz w MC: od 1 wersji

Dlaczego Ty: Gdyż lubie takie serwery

 

i kolegi

 

 

Nick: miko5211


Wiek:12

Ile gracz w MC:1.2.5

Dlaczego Ty:Gdyż nie jestem hamski ?.

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

Nick: p4ziomek

Wiek: 17

Ile gracz w mc: długo, nie pamiętam dokładnie

Dlaczego ty: ponieważ jestem ogarniętym pracowitym i lubiącym współpracę graczem

Opublikowano

Nick: p4ziomek

Wiek: 17

Ile gracz w mc: długo, nie pamiętam dokładnie

Dlaczego ty: ponieważ jestem ogarniętym pracowitym i lubiącym współpracę graczem

 

Dodany.

Opublikowano

Nick: DJHarison / Frez

Wiek: 15 / 15

Ile gracz w MC: 2 lata / 1,5 roku

Dlaczego Ty: Oboje jesteśmy mili i sympatyczni ( ps. w przyszłości jak sie nam spodoba serwer pragniemy z niego nagrac serie )

Opublikowano

Nick: _PNG_


Wiek: 14


Ile gracz w MC: 2 lata


Dlaczego Ty:
Bo jestem miły, zabawny, koleżeński

Nie lubię się rozpisywać

 

Podanie kolegi:

 

Nick: iPucek


Wiek: 14


Ile gracz w MC: 2 lata


Dlaczego Ty:
Jesteśmy podobni :)

Opublikowano

Z powodów technicznych będzie ponowny start o godz. 18!

 

Przypomnę jeszcze raz, że jest to serwer HARD:

1. Jest dużo mocnych mobów

2. Można umrzeć z głodu

3. Jest 10 żyć na start, które można doładowywać.

 

 

WhiteLista zostaja jak była (dodaję tylko nowe osoby). Mapa, itemy, życia itp. zostaną zresetowane, więc niektórzy będą mogli lepiej zacząć. Będzie trochę więcej zwierząt na start.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...