Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Kwadratowa Wojna" [1.5.2][2 Drużyny Blue vs Red] [Kwadratowa Masakra 5 sezon][ 2 Sezon]


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

--WOJNA ZAMKOWA--


s144.csrv.pl:51436

s144.csrv.pl:51436


2 drużyny


RED VS BLUE



Inspiracja-Kwadratowa Masakra!


IP:


s144.csrv.pl:5143



Opis Serwera


Na TS 3 losujemy 2 drużyny składające się z aktywnych i ogarniętych graczy, każda drużyna będzie miała dowódcę administratora.


Podczas startu każda drużyna otrzyma skrzynkę z losowymi itemami!


Przez
pierwsze 3 godziny PvP jest wyłączone potem można już napadać na graczy
jeśli graczy przeciwnej drużyny jest więcej niż 2 na serwerze.



By założyć cuboid trzeba zebrać odpowiednie Itemy!




REKRUTACJA JEST BARDZO WAŻNA GDYŻ CHCEMY ZEBRAĆ PORZĄDNYCH I OGARNIĘTYCH GRACZY KTÓRZY POTRAFIĄ GRAĆ ZESPOŁOWO



Wzór Podania:


Nick w Minecraft:


Wiek:


Sprawny Mikrofon (Tak/Nie):


Głos po mutacji (Tak/Nie):


Dlaczego jestem ogarnięty?:





REKRUTACJĘ PRZEPROWADZAMY TEŻ NA TS3 KTÓRY JEST OBOWIĄZKOWYM WYMOGIEM


GODZINY REKRUTACJI:Sobota


IP TS3: srv2.multigaming.pl:9732

Opublikowano

Nick w Minecraft: Graihia

Wiek: 15

Sprawny Mikrofon (Tak/Nie): Tak

Głos po mutacji (Tak/Nie): Tak

Dlaczego jestem ogarnięty?: Ponieważ nie kradne, nie griefuje oraz nie zabijam za nic.

Opublikowano

Nick w Minecraft: Dery


Wiek: 17


Sprawny Mikrofon (Tak/Nie): Tak

Głos po mutacji (Tak/Nie): Tak


Dlaczego jestem ogarnięty?: Ponieważ abs(f(x))= [ f(x), jeśli f(x) 0 i -f(x) jeśli f < 0]

Opublikowano

Nick w Mc : Vincent

Wiek :14

Sprawa mikro : Tak

Głos po mutacji : tak

Dlaczego jestem ogarnięty : uwielbiam grać w drużynie,potrafię się bić,umiem budować i mam podejście do ludzi

 

ps moge nagrywac z serwera

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Nick w Minecraft: Quvil

Wiek:15


Sprawny Mikrofon (Tak/Nie): tia


Głos po mutacji (Tak/Nie): mozna tak powiedziec


Dlaczego jestem ogarnięty?: jestem ogarniety poniewaz gralem juz na takim serwerze i podobnie gralem tez na hardcorze u SKKF'a w gildi APPH i NERF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nick w Minecraft: Xaroz


Wiek:15


Sprawny Mikrofon (Tak/Nie): tia


Głos po mutacji (Tak/Nie): mozna tak powiedziec :F


Dlaczego jestem ogarnięty?: jestem ogarniety bo bylem razem z nim w APPH i zalozylem gildie HOPE ( u skkf'a) poczym gildia sie rozpadla i powstala nowa tymrazem ja jako czlonek...

 

 

@up jesli to prawda to niebede tu gral ale wole sprawdzic....

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...