Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Kwadratowa Wojna" [1.5.2][2 Drużyny Blue vs Red] [Kwadratowa Masakra 5 sezon][ 2 Sezon]


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

--WOJNA ZAMKOWA--


s144.csrv.pl:51436

s144.csrv.pl:51436


2 drużyny


RED VS BLUE



Inspiracja-Kwadratowa Masakra!


IP:


s144.csrv.pl:5143



Opis Serwera


Na TS 3 losujemy 2 drużyny składające się z aktywnych i ogarniętych graczy, każda drużyna będzie miała dowódcę administratora.


Podczas startu każda drużyna otrzyma skrzynkę z losowymi itemami!


Przez
pierwsze 3 godziny PvP jest wyłączone potem można już napadać na graczy
jeśli graczy przeciwnej drużyny jest więcej niż 2 na serwerze.



By założyć cuboid trzeba zebrać odpowiednie Itemy!




REKRUTACJA JEST BARDZO WAŻNA GDYŻ CHCEMY ZEBRAĆ PORZĄDNYCH I OGARNIĘTYCH GRACZY KTÓRZY POTRAFIĄ GRAĆ ZESPOŁOWO



Wzór Podania:


Nick w Minecraft:


Wiek:


Sprawny Mikrofon (Tak/Nie):


Głos po mutacji (Tak/Nie):


Dlaczego jestem ogarnięty?:





REKRUTACJĘ PRZEPROWADZAMY TEŻ NA TS3 KTÓRY JEST OBOWIĄZKOWYM WYMOGIEM


GODZINY REKRUTACJI:Sobota


IP TS3: srv2.multigaming.pl:9732

Opublikowano

Wzór Podania:

 

Nick w Minecraft: Kokoszka

 

Wiek: 15

 

Sprawny Mikrofon (Tak/Nie): Tak

 

Głos po mutacji (Tak/Nie): W 75% Tak

 

Dlaczego jestem ogarnięty?:W MC gram od 2 lat i wiem jak należy zachować się przyzwoicie.Skupiam się na grze zespołowej oraz pomocy

Opublikowano

Wzór Podania:

 

Nick w Minecraft: MaRsOnIx

 

Wiek: 15

 

Sprawny Mikrofon (Tak/Nie): Tak

 

Głos po mutacji (Tak/Nie): Tak

 

Dlaczego jestem ogarnięty?: Bo umiem grać w minecrft'a ..

Opublikowano

Nick w Minecraft: TheMS97

 

Wiek: 16+/17

 

Sprawny Mikrofon (Tak/Nie): Jawol

 

Głos po mutacji (Tak/Nie): Nooooo

 

Dlaczego jestem ogarnięty?: Lubie grać w minecraft uzywam komunikatorów skype/teamspeak

I nie uważam ze "Admin to KUPA"

Pozdrawiam

Opublikowano

Nick w Minecraft: Almadril

 

Wiek: 14

 

Sprawny Mikrofon (Tak/Nie): tak

 

Głos po mutacji (Tak/Nie): tak

 

Dlaczego jestem ogarnięty? Lubie takie serwery,miem grać zespołowo,potrafię budować i nie kradnę

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Nick w Minecraft: MrNicePig

 

Wiek: 14

 

Sprawny Mikrofon (Tak/Nie): TAK

 

Głos po mutacji (Tak/Nie): NIE

 

Dlaczego jestem ogarnięty?: Gdyż nie lubie chamstwa ?

i to kolegi ;)

Nick w Minecraft: miko5211


Wiek:13


Sprawny Mikrofon (Tak/Nie):TAK

Głos po mutacji (Tak/Nie): NIE


Dlaczego jestem ogarnięty?: GDYŻ nie lubie złodziejstwa i chamstwa...

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...