Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MysticCraft ==Frakcje-Factions==Przetrwanie-Survival==Diamenty z kamienia-Diamonds of stone==20slotów-20slots==


ZiomalZfirmyHG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wersja tekstowa pod obrazkową.


Text version of the image.



\/\/


\/\/


\/\/








87862016256955549025.png


94125736143388503545.png


24045628774852055098.png


29804921165565148057.png


minecraftpvp.png


relaks.png




Nazwa serwera: MysticCraft


Server name: MysticCraft




Typ serwera: Przetrwanie z gildiami


IP: s10.mineserv.eu:14850



Server type: Survival with factions


IP: s10.mineserv.eu:14850


Take it easy my friend

Opublikowano

Ładna prezentacja.

Zapraszam do lajkowania!!! Pomgołem/Podoba Ci się moja treść? Daj Like i zostaw coś po sobie :)


thumb_pre_1374837071__884049964027144348


Opublikowano

Własnie tym że napisałeś o to coś =======>@Gracze, wbijajcie, a jeśli chcecie sobie ułatwić grę, to kupujcie VIP'y!<======== uświadomiłeś mi to że jest to serwer robiony dla kasy nie dla graczy no sory ale pisząc to zraziłeś do tego serwera graczy :(

Opublikowano

Własnie tym że napisałeś o to coś =======>@Gracze, wbijajcie, a jeśli chcecie sobie ułatwić grę, to kupujcie VIP'y!<======== uświadomiłeś mi to że jest to serwer robiony dla kasy nie dla graczy no sory ale pisząc to zraziłeś do tego serwera graczy :(

Prezetnacja jest super!

Wiesz co powiem tak jeżeli chodzi o Twój post. Dobrze wiesz, że utrzymanie serwera kosztuje dlatego trzeba sprzedawać udogodnienia czyli konta VIP i nie tylko. Każdy wie, że pieniądze nie rosną na drzewach a serwer trzeba utrzymać i w tym głowa Administracji serwera aby nie "przepakować" vipa aby miał udogodnienia ale takie aby zwykły gracz też miał szanse ;)

Opublikowano

Prezentacja serwera jest naprawde bardzo ladna (wyjatkowa) ;) rozni sie od innych wiec wejde na serwer i ocenie ;)

ale robi to dla kasy i za pieniążki ożna być lepszym od innych.... NIe WBIJAM Wam nie polecam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...