Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pobory na Zieloną Dolinę - Serwer wzorowany na Kwadradratowej Masakrze


kkiler111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R
E
K
L
A
M
A


Ogłaszamy pobory na serwer Zielona Dolina.

Potrzebna nam 6 osób.

W każdej drużynie jest ich po 5.

Drużyna niebieska i czerwona walczą przeciwko sobie posiadając swoje gildie na które będą nałożone cuboidy.

Aby gildia zostala założona każda drużyna potrzebuje zdobyć 64 diamentów.

Co jeszcze na serwerze?

- Drop expa ze stone'a

- Komenda /tpa i /tphere

- Życia za diamenty (Na początek dostaje sie 3)

- Nicki nad głową graczy są kolorowe (w zależności od przynależności do drużyny)

- Z graczy wypadają głowy po zabiciu

- Logowanie na serwer

 

Serwer NON PREMIUM

Ip serwera jeszcze nie znane ale bedzie dedykowany.

Szczególnie zapraszamy osoby chcące nagrywać. : )

 

WYMOGI:

- Musisz posiadać conajmniej 13 lat

- Umieć dogadać się z drużyną

- Nie rzucac sie o byle g

- Nie tolerujemy troli : )

 

DRUZYNY:

 

NIEBIESKA:

SZEF: Dres60

CZŁONEK: Vergeh

CZŁONEK: Domi2533

CZŁONEK: IslandIcedZ

CZŁONEK: Graihia

 

CZERWONA:

SZEF: kkiler111 (czyli ja :D )

CZŁONEK: Iron97

CZŁONEK: MrKoxu

CZŁONEK: MrMakos18

CZŁONEK: DamiX55

Opublikowano

Jak zostać dodany na serwer?

 

Napisze cos o sobie:

 

1.Mam 13 lat

2.Umiem się dogadać z drużyną

3.Nie jestem trollem :)
4. Mój nick to : Domi2533

Opublikowano

Jak zostać dodany na serwer?

 

Napisze cos o sobie:

 

1.Mam 13 lat

2.Umiem się dogadać z drużyną

3.Nie jestem trollem :)

4. Mój nick to : Domi2533

ale nick Domi2533 to na skype czy w minecraft?

bo jak juz to moge cie dodac : P

Opublikowano

- Musisz posiadać conajmniej 13 lat - Mam 14 lat .. :D


- Umieć dogadać się z drużyną - Dogadam się


- Nie rzucac sie o byle g - Dam rade :D


- Nie tolerujemy troli : ) - Ja też nie toleruję.





Nick. MrKoxu


NoNaMe

Opublikowano

- Musisz posiadać conajmniej 13 lat - Mam 13 :D


- Umieć dogadać się z drużyną - Dogaduje się :>


- Nie rzucac sie o byle g - Ja sie nie rzucam o byle " g " ^^


- Nie tolerujemy troli : ) - Czyli jestem ok :D



Nick: IslandIcedZ


Skype: wojtek.piekarczyk2


TS: ;_: - dajcie ip to wbije :D


Opublikowano

- Musisz posiadać conajmniej 13 lat - 15mam

- Umieć dogadać się z drużyną ta

- Nie rzucac sie o byle g ij

- Nie tolerujemy troli : ) ok

 

Nick DamiX55 w mc :x

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...