Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak usunąć całą postać z gry


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, czy jest możliwość by usunąć całą postać, np. wojownika z gry? Tak żeby nie można byłoby w ogóle ją grać.

 

Z góry dzięki za odp.

Opublikowano

Masz przecież coś takiego jak kod usunięcia postaci.

Jeśli nie możesz usunąć jej to prawdopodobnie masz ograniczenie do jakiego lvl można usuwać postacie. Aby to zmienić wystarczy wejść w:

/usr/home/mt2/db/
i w pliku conf.txt zmienić liczbę (w moim przypadku 30) na np. 75:
PLAYER_DELETE_LEVEL_LIMIT = 30

i od teraz postacie z 75lvl i większym nie będzie można usunąć. Natomiast wszystkie z mniejszym lvl spokojnie można usuwać.

8910814572903361049127.png

Opublikowano

 

Masz przecież coś takiego jak kod usunięcia postaci.

Jeśli nie możesz usunąć jej to prawdopodobnie masz ograniczenie do jakiego lvl można usuwać postacie. Aby to zmienić wystarczy wejść w:

 

/usr/home/mt2/db/
i w pliku conf.txt zmienić liczbę (w moim przypadku 30) na np. 75:
PLAYER_DELETE_LEVEL_LIMIT = 30

i od teraz postacie z 75lvl i większym nie będzie można usunąć. Natomiast wszystkie z mniejszym lvl spokojnie można usuwać.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

W cliencie to możesz usunąć all w pc i pc2 związane z warrior, a po stronie serwera to nie wiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...