Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

.:WYSTARTOWAL:. .:Jedyny Taki:. .:Skille!:. .:Zaginione budowle:. .:Bossy:. .:BATTLE TOWER:. .:Frakcje:.


Vitelim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
post-588737-0-56466700-1370545734.png

 

Witam serdecznie ! Chcialbym wam dzisiaj przedstawic serwer do gry Minecraft noszący nazwe WarriorTown.

post-588737-0-85347300-1370609369.png

  • Posiadamy w pełni autorskie pluginy .
  • Jestesmy jedynym serwer w polsce, na którym dodany jest BattleTower
  • Na naszej mapie schowane są różnego rodzaju skrzynki .
  • Na naszym serwerze są zbudowane zaginione budowle, w których można znaleźć itemki.
  • I to wszystko na czystym Minecrafcie ! Nie potrzeba zadnych dodatkowych plików !

post-588737-0-76087000-1370609388.png

IP: WarriorTown.tk:8021

Styl:RPG+Frakcje!

PvP:TAK !

Moby: TAK

Wersja: 1.5.2

Sloty:50 [Niedlugo maszyna 32 gb ram , więc powieskzymy do 300]

Start dziś/jutro

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnoscia" - Anthony Hopkins


Opublikowano

Prosze o nie zamykanie tematu ! A, także prosze o zamkniecie starego tematu !


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnoscia" - Anthony Hopkins


Opublikowano

SERWER WYSTARTOWAL //// Jeszcze musimy coś dobudować, dzieki za cierpliwosc !

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnoscia" - Anthony Hopkins


Opublikowano

Serwer to tylko jedno wielkie... zrodlo zabawy! :D Zapraszam na serwer na samym poczatku czekala mnie niespodzianka wbijajcie na serwer, warto!

Opublikowano

@UP Oceniasz tak dlatego, że jeden z graczy cie zabił ? Ciekawy tok rozumowania .

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnoscia" - Anthony Hopkins


Opublikowano

Jeszcze raz pisze wam ze ten serwer jest super, polecam wam go bardzo ale to bardzo, nie mogę się doczekać znalezienia battletower`a!

Opublikowano

@UP Dziekai za mile slowa ! Licze, ze serwer się rozkreci !

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnoscia" - Anthony Hopkins


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...