Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Minitut]Wybierz sobie skin, którego nie posiadasz !


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wstępie piszę, że potrzebujemy 1 skina (kupionego/zdobytego np. riot tristana, żądląca akali, uwolniony alistar itd.)

 

1.Wybieramy bohatera, na którym mamy skórkę.

 

2. Klikamy skin/skórka, ale nie zatwierdzamy.

 

beztytuuamo.png

 

3.Wpisujemy w pole wyszukiwania championa do którego chcemy mieć skina.

 

beztytuu1n.png

 

4.Znowu klikamy skin/skórka na postać z posiadanym skinem.

 

5.Jeśli mieliśmy skin ustawiony, to zmieniamy na default

 

beztytuuamo.png

6.Teraz klikamy szybko na nasz kupiony, zdobyty skin i wchodzimy w zakładke champions, po czym klikamy szybko na tą postać co widnieje.

 

6.Trzeba to zrobić w mniej niż 1 sec (refleks ! ;D)

 

7. Jeśli wszystko dobrze zrobiłeś, to najeżdżając na postać którą wybraliśmy powinny być zakryte skille czarnym tłem.

 

beztytuu3ll.png

 

Gotowe ! :)

 

screen02b.png

 

dodatkowe info:

 

na customach zegar wtedy się zawiesza.

działa na rankedach :)

Mi się to udało po 7 próbach, więc i Ty próbuj !

 

 

Jak zdobyć darmową tristane i jej skórkę :

 

 

 

 





http://www.leagueoflegends.pl/forum/showthread.php?tid=1260  
 

 

Jak zdobyć darmowego alistara i jego skórkę :

 

 

 

 





http://www.mpcforum.pl/topic/451789-tut-jak-dostac-darmowego-alistara-ze-skinem/
 

 

nie odpowiadam za ew. szkody

 

Mógłbym prosić o zdjęcie paru % ?

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

To jest na stałe ten skin? Bo to wtedy by trochę takie za op było xD

 

PS. Legalne? Czy można za to coś dostać bo to chyba nie ingeruje w clienta czy tam coś

E6c9g1v.gif



Opublikowano

Jest to zabieg tylko na 1 mecz, najlepiej po nim zrestartować clienta bo może źle działać.

Nie, nie można za to dostać bana, ale legalne to też nie jest.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

O co chodzi dokładnie w punkcie 5? Zmieniamy z default? W jaki sposób skoro mamy już wybranego kupionego skina? Źle to wyjaśniłeś, sprostuj to albo wrzuć filmik...

Opublikowano

@up

Ok, już poprawiam (teraz zauważyłem dopiero) dzięki :].

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

1. Radzilbym zrobic filmik - Ten poradnik jest nie jasny . Klikasz tam tu tego tu i wtedy to ... No sorry :P


2. "Nie odpowiadam za ewentualne szkody"- czyli za to zapewne jest ban :)


Edited_1.png

Opublikowano

@up nie, ponieważ nie ingeruje to w pliki clienta, chodziło mi o ew. szkody związane z launherem (dlatego trzeba restartować co grę)

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Ludzie przestańcie się "srać" że dostaniecie te bany. Wystarczy używanie mózgu. Riot nie ukarze kogoś za to że wydali niedopracowany i co by tu nie mówić słaby klient z wieloma wadami (zabugowany, żre mnóstwo zasobów systemu).

bez yt.

Opublikowano

@Ap. Czyli za wykorzystywanie bugow na wlasna korzysc nie mozna dostac bana ?

Np. Tak jak ludzie bugowali sobie ostatnio RP ?

I masa moich znajomych dostala perma na konta nawet z Golda czy platyny ?:>

Nie wypowiadaj sie jak masz 0 pojecia o takich sprawach :)

 

Maja prawa , moga i pewnie to zrobia :)

Edited_1.png

Opublikowano

@up ale nie rozumiesz, że to nie ingeruje w żadne pliki, nie jest to oszustwem tak jak z tym rp.

Zwykły, przeciętny gracz napisze do supportu że ktoś ma skina ? pzdr.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

@up

Widzę, że się udało :) nie ma za co. Korzystać póki nie ma łatki.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

ja prdle... teraz to zablokuja jak udostepniasz to na taka skale gratuluje ci kurwa mozgu

Metin2: TheLasVegas / JOINTOWO


LOL: TheLasVegas 1800+ BAN


Opublikowano

KulkaZiom i TheLasVegas zostaliście zgłoszeni :).

 

 

cichyiti to było tylko info, nie ma tam pokazane jak to zrobić.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

sram na te zgłoszenie, zresztą tak samo jak na klate twojej starej.

Metin2: TheLasVegas / JOINTOWO


LOL: TheLasVegas 1800+ BAN


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...