Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] [120 SLOTÓW] [SV+FRAKCJE] [NON-PREMIUM] [DEDYK] ironCraft


przemek64388

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PROSZĘ MODERATORA O ZMIANĘ TYTUŁU, DOKŁADNIE TAGU WERSJI NA 1.6.2. NIE JESTEM W STANIE SAM TEGO ZROBIĆ.







INFORMACJE PODSTAWOWE



IP: ironcrafters.gomc.pl


(jeżeli nie działa jest jeszcze drugie IP: sp228.owncraft.pl:25565)


TYP: Survival + Frakcje (Gildie)


Ilość slotów: 120


Potwory: TAK


Zwierzęta: TAK


PVP: TAK


WhiteList: NIE


Premium: NIE



PLUGINY



Antirelog, GroupManager, PvpTimer, CoreProtect, Factions, NoCheatPlus,


Authme, World Edit, World Guard, KitPlugin, AutoSaveWorld, Essentials



ADMINISTRACJA



[serverOwner]


AsusPL


[serverTechnic]


Erghotas


[Administrator]


milekmenio


[Moderator]


xFreze


TheRedJoker


[support]


DiaMentos


Wojo007


YellowCreeper


Dominikkkk


Aek



REKRUTACJA WCIĄŻ TRWA NA FORUM


KTÓRE JEST PODANE NA SERWERZE


SERDECZNIE ZAPRASZAM NA SERWER!



REKLAMA SERWERA JEST OFICJALNA I WYKONANA PRZEZ WŁAŚCICIELA


Opublikowano

Według mnie trochę lipa. Kasę można najłatwiej zdobyć poprzez kupno vipa. Za kase są enchanty Ostrość V, i Fire II itp. Mają dużo lepsze udogodnienia. Według mnie bez sensu. Ostrość V za 700$ w sklepie a Vip dostaje 3000$. Można sprzedawać itemki acz kolwiek jak dla mnie to, to jest trochę przepakowane ;)

Opublikowano

Można też kupić samo /money. Pieniądze jest łatwo zdobyć... Jest dużo silnych gildii które poszukują ludzi z 'power' przez co masz dostęp do expiarek z których lecą jakieś tam itemy - w tym nie jestem zbyt zorientowany. I wtedy można je sprzedawać. Ja nie wiem, łzy ghasta, czy coś. Jest dużo sposobów. Np: Gracz który nic nie kupił dorobił się do 30 tysięcy. Nie jest łatwo, wiadomo... Ale co zrobić... Vip może rzeczywiście mają tego za dużo... Pomyślę, coś się zrobi, bez obaw. Czekam na więcej opinii.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Hmm.. Na tym serwerze nie zagram.

 

- Brak żadnego kita ( /kit tools itp.)

- Sklep ? Owszem może być, ale Prot IV, Mieczyki 5 2 za 3k ? Przesada trochę.

 

Dla innych serwer może być Okej, ale dla mnie nie.

Czekam na poprawki i może pogram ;)

 

Ocena: 6,5 / 10



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

Nie ma żadnego kit tools? Kolego... Chyba Ci się coś pomyliło. /kit start.

Enchant za drogi? Nikt nie karze ci z niego korzystać. Możesz sam sobie ulepszać eq. Od czego jest publiczny enchant?

Poprawek nie będzie, każdy ma inny gust. Akurat tobie mogło się nie spodobać, trudno. Każdego nie uszczęśliwie :)

Pozdrawiam, i dziękuje za komentarz.

Opublikowano

Nigdy tu nie grałem i nie moge się zalogować;/ Mój nick facebeef, podobno jest juz zarejestrowany. Można prosić o usunięcie? Ktoś się pewnie podszywa.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...