Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ustawa śmieciowa i inne gówna...


UniBag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, chciałbym poruszyć temat ustaw naszego Polskiego "rządu".

Otóż niedawno weszła w życie tzw. Ustawa Śmieciowa.

Uważam że jest ona bez sensu szczególnie dla ludzi takich jak ja...

Ponieważ ja z rodzicami żyję na wsi, mamy własne gospodarstwo,

wiadomo, popiół wyćpnie się na "gnój" kolokwialnie mówiąc.

Papiery się spali, folię itp wrzuci się gdzieś do kontenera na plastik

Kontenery są oczywiście a wiosce porozstawiane.

Szkło, weźmiemy też do kontenera wyniesiemy...

Nie jest tego dużo, są to bardzo małe ilości... tym bardziej jeżeli np. Metal sprzedajemy na złom...

 

Mamy bardzo mało tych śmieci, bo wszystko się gdzieś tam spożytkuje,

mimo wszystko co miesiąc mamy płacić te "15 zł" za osobę...

Za co się pytam? Za garść papierków?

Mamy plastikowy kontener, który stoi cały rok i nie jest w pełni zapełniony,

a teraz 15 zł za miesiąc chcą brać za nie posegregowane śmieci?

Ja się pytam? Wy pewnie w bloku też nie macie tego dużo...

Bo myślałem logicznie nad tym... Macie może jakieś tam resztki od obiadu, które u mnie pies zjada,

wy to do kosza wywalacie, kilka papierów i nic więcej..

 

Bo nie sądzę byście mieli jakieś odpady metalowe, oprócz puszek..

 

No powiedzcie nie zgodzicie się ze mną że to jest jawne wyciąganie kasy?

Mamy kurwa takie wysokie Vaty, opłaty za prąd, gaz, paliwo,

podatki od srania, szczania, oddychania i leżenia...

A oni jeszcze jakieś ustawy dopierdalają...

Za mało zarobków kurwa?

 

No sorry, ale szlag jasny mnie trafia i krew nagła zalewa...

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

Vincent+Rostowski.jpg

To zasługa naszego genialnego i miłościwie nam panującego minsitra finansów, Don Vincento Rostowskiego, któzy dorzuca kolejne, coraz bzdurniejsze podatki. W końcu pałka się przegnie i ludzie wyjdą na ulice, ale zanim to się stanie, to być może gospodarka Polski, w takim kształcie jak dzisiaj, przestanie istnieć.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Nic nie poradzisz. Jakoś państwo musi zarobić, żeby zapłacić mu wypłatę. Przecież on zarabia tylko ~12 tyś. zł, a dla tak ważnej osoby, to o 2x za mało .

 

@down

Dlatego napisałem z ~ ;p

 

Bo zarabia za pewne więcej niż 12 koła za siedzenie za biurkiem i tuczeniem dupy ...

9368_gold.png

Opublikowano

Nic nie poradzisz. Jakoś państwo musi zarobić, żeby zapłacić mu wypłatę. Przecież on zarabia tylko ~12 tyś. zł, a dla tak ważnej osoby, to o 2x za mało .

12k to on chyba samej premii ma xD

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...