Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masakra zaczyna sie w nocy! Edycja II [WL][Sloty 20+][DynMap][Życia][OtherDrops][Głowy][Ts3][Typ Kwadratowej Masakry 2]


Mgkus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Nick: MrNicePig

Wiek:14

Ile gracz w MC: 1 wersja

Dlaczego Ty: Gdyż lubie takie serwery

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano


Nick: Almadril

Wiek: 14

Ile gracz w MC: od alphy

Dlaczego Ty: Jestem ambity potrafię budować i umiem grać w zespole.

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Nick: Splatii

Wiek: 14

Ile gracz w MC: od minecrafta 1.0.0

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem ogarniętym graczem, zachowuje się kulturalnie. Umiem budować i właśnie szukam serwera na którym będę mógł pobudować z innymi na survivalu z dreszczykiem emocji :)

Opublikowano

Nick: FreshGamePlay

Wiek: 15

Ile gracz w MC: 3 lata

Dlaczego Ty: Hmmm Czemu ja ? Streszcze to w 3 pkt. 1: Jestem ogarniety 2: Swietnie buduje 3: Bardzo dobrze dogaduje sie z graczami :)

Ps: Gralem na wczesniejszym sezonie :)

Opublikowano

Nick: Domi2533

Wiek: 13 (w lipcu 14)

Ile gracz w MC: 1,5 roku

Dlaczego Ty: Lubię takie serwery :) Nie niszcze nie kradne :)

Opublikowano

Spokojnie, dodam wszystkich powyżej. Zbanować i cofnąć grief można bardzo szybko.

 

 

Przypominam, że jest to poziom HARD! Moby są silniejsze i można umrzeć z głodu.

Opublikowano

Nick: Graihia

Wiek: 15

Ile gracz w MC: Od wersji FULL 1.0.0

Dlaczego Ty: Ponieważ nie kradne oraz nie griefuje

Opublikowano

Nick:Czeli
Wiek:20
Ile gracz w MC: Z 5 godzin, zależy, czy serwer mnie zaciekawi..
Dlaczego Ty: why not?

 

Podanie od ziomka:

 

Nick: NessQeen

Wiek:20

Ile grasz w mc?: dziennie po 3-5godz.

Dlaczego ty?:Dlaczego by nie?

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: Soja

Wiek: 16

Ile gracz w MC: 2 lata

Dlaczego Ty:

1. Lubię serwery prywatne.

2. Lubię współpracować z graczami i tworzyć świetne budowle.

3. Uważam się za osobę z poczuciem humoru, wniósłbym na serwer śmiech... : D

4. Kocham Minecraft <3

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano


Nick: Madaxas


Wiek: 14


Ile grasz w MC: 1,5 roku


Dlaczego Ty:
Nie griefuje jestem ogarniety x.x. (Reprezentuje Bronze V)

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

Nick: GibbonQUQ

Wiek: 13

Ile grasz w MC: Od Bety

Dlaczego Ty: Jestem doświadczonym i ogarniętym graczem minecrafta. Nie griefuje bez powodu i lubię serwery tego typu ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...