Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekrutacja Na Gm - Cocacolamt2 I Ważna Informacja.


Trinatrio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem was powiadomić , że serwer CocaColaMT2 wróci w połowie stycznia...Będzie to oczywiście udoskonalony serwer...Ja osobiście nie przepadam za serwerami na hamachi lecz zrobię go dla tych którzy mnie o to proszą. Oczywiście pojawia się nowy problem GM. GM'ami będę ja z Ciastkiem , dlatego też szukam innych GM...GM'em moze zostac osoba znajaca się ogólnie na serwach i informatyce...Znajomosc komend tez wymagajaca.

 

Wymagania:

 

- Miła osoba , niewulgarna i mająca dobry kontakt z graczami.

- Doswiadczenie.

- Wiele wolnego czasu.

- Znajomosc komend.

- Mile widziala znajomość MySQL i PHP oraz Umiejetnosc robienia szablonow na strony i fora.

 

 

Jezeli spelniasz wyzsze wymagania i chcialbys zostac gm to pisz na skype: Trinatrio

 

Jezeli piszesz pierwszy raz to pisz a jezeli bede toba zainteresowany to musisz miec mikro...

I'm not Hacker

Opublikowano

kandydat #1

ja mogę zostać gm'em

na pl mam woja 68 mentala i bardzo długo gram na chińskich privach.

mogę dodać jeszcze ze po powrocie ze szkoły 15-16 mam mase wolnego czasu xDD

raz nawet miałem swój serwer więc z komendami nie będzie większego problemu;]

 

 

@edit nie zauważyłem tego ze skype xDD

beznazwy1kopiag.jpg

lc4.gif

Opublikowano

no coż mam sporo czasu mialem swoj server komend all nie pamietam te najwazniejsze tak ale mam je w notatniku zapisane nie rozdaje itemow dla neo kids przestrzega mregulaminu nie wiem co jeszcze

a mam mikro i nawet glosniki:)

Daj + co ci szkodzi.

96fbf1454f594510bea7dcb5bfacd412.0.gif

Opublikowano

1 mam 14lat

2 czasami mi sie wymskie

3 gram w mt2 pl ok. 4 - 5 lat z czego ok. 2 lat na prv byłem 6 razy GM na innych ser i małem również wasny serwer w mt2.

4 znam wszystkie komendy

5 strone potrafie zrobić

6 umię pracować w grupie i potrafie dogadywac sie z innymi osobami

7 spędzam na kompe dzienie ok. 4-8 godz.

8 potrafie obsłurzyć MySQL i PHP

mam nadzieje ze moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie

 

gg: 11950873

 

pozdro dla wszystkih robinkps

Robie spolszczenia GG 11950873

 

 

iksde.gif

Opublikowano

mam 15lat w metin2pl gralem 3dni a na priv gram od 2lat komendy znam jak wlasna kieszczen ,umiem robic strony www (forum),bylem gm na 4priv hamachi z czego na 2 ga ,jestem pomocny dla innych graczy z wyjatkiem neo:),czasu mam naprawce duzo (od 13-14 to 3-4 w nocy),umiem wspolpracowac w grupie .Mysle,ze moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie-jezeli tak pisz na gg:5951937 czekam na odp.

Opublikowano

1.14 lat ;d

2.lubie sobie ale się umiem opanowac

3.gram w metina ze 2 lata ;p

4.komendy znam

5.potrafię zrobic strone z reje,postawic server metin2,otwierac bazę danych edytowac exp itp,port map potrafie używac,A wo gulę wejc na mój profil youtube tam mam poradniki o metinie.

6.Zawsze trzymam lud twardą ręką żeby się nie rozpastwili.

mca.png
×
×
  • Dodaj nową pozycję...