Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dostaje RP nie wiem skąd - też tak macie?


DeViNAK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Ostatnio często dostaje po 1 a nawet 600 RP, co mnie bardzo wkurza. Nie lubię dostawać rzeczy, wolę robić wszystko sam, zdobywać, etc. To mnie po prostu wkurwia. Tylko ja tak mam? Może ty też dostajecie? Dodam, że ostatnio na EUNE dostałem 250+ RP a na EUW ok. 500.

Opublikowano

Pierwsze raz słyszę, żeby ktoś dostawał RP znikąd.

Nikt tak nie dostaje oprócz Ciebie, widocznie masz "zbugowane" konto, albo sobie coś ubzdurałeś.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Dostałeś te RP'ki w ostatnim czasie, czy też po wbiciu na konto już je miałeś od dłuższego czasu?

 

Na 3lvl dostaje się 400RP, poza tym właśnie w przeszłości dostawało się Rp'ki za problemy z serwerami (łącznie wychodziło nieco ponad 500 jeśli zbierało się przez kilka razy).

Opublikowano

Dowody, albo do wody

 

pewnie za chwilę będzie coś w stylu "no ostatnio wchodziłem w link, co niby daje darmowe RP (keylogger itp.) xxx wystarczy pobrac blebleble"

Opublikowano

Temat to pewnie jakiś troll.

 

Na 3lvl dostaje się 400RP, poza tym właśnie w przeszłości dostawało się Rp'ki za problemy z serwerami (łącznie wychodziło nieco ponad 500 jeśli zbierało się przez kilka razy).

Gdyby za takie coś dawali RP to miałbym wszystkie postacie i skórki wykupione.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Temat to pewnie jakiś troll.

 

Gdyby za takie coś dawali RP to miałbym wszystkie postacie i skórki wykupione.

Dawali. Z tym, że 400RP jest tylko dla nowych, z kolei starzy gamerzy dostali nieco więcej tylko w częściach. Riot niegdyś miał spore problemy z przepychem na serwerach - queue over 9 k, przez co gracze którzy w czasach wybitnych kolejek grali, dostali rekompensate, a taka sytuacja powtarzała się 2-3 razy. Wiem to, bo jeszcze w okolicach s2 kupiłem sobie skin Vladka nie kupując RP'ków ani trochę.

 

 

 

Wracając jednak do tematu głównego, dodam, że przydałyby się dowody w postaci np. screenshotów oraz odpowiedź na moje wcześniej zadane pytanie, czyli kiedy ostatnio wbiłeś na konto na którym były te RP'ki.

Opublikowano

To nie troll. Sam tak mam . Mialem 2400 RP a w historii kupna tylko 500 Rp kupionych. 1000 RP dostalem za refferale a 400 to darmowe. nie wiem skad reszta..

Opublikowano

Wybaczcie, nie jestem jakimś trollem. Na Eu West miałem około 250 RP, potem wbiłem i zobaczyłem, że mam 508. No to sobie kupiłem Zeda z promocji. Nigdy w życiu nie doładowywałem tam konta ponieważ to jeden marny smurf z 8 lvl.

 

2r287b4.jpg

 

Bardzo nie lubię dostawać rzeczy za darmo - co to wtedy za frajda? Ja lubię zdobywać samemu, lub kupować za własne pieniądze. Nigdy nie lubiłem mieć rzeczy za darmo i raczej lubić nie będę.

 

Na EUNE miałem 8 RP, potem wbiłem i zobaczyłem, że mam 481 RP, skorzystałem z okazji i napisałem do supportu i kupiłem sobie VI w przecenie.

 

 

http://www.lolking.net/search?name=CayceR

 

Gram tylko na eu west i eune

 

 

Dowody, albo do wody

 

pewnie za chwilę będzie coś w stylu "no ostatnio wchodziłem w link, co niby daje darmowe RP (keylogger itp.) www.xxx.com wystarczy pobrac blebleble"

 

Wybacz, nie bawię się w takie rzeczy.

 

Dostałeś te RP'ki w ostatnim czasie, czy też po wbiciu na konto już je miałeś od dłuższego czasu?

 

Na 3lvl dostaje się 400RP, poza tym właśnie w przeszłości dostawało się Rp'ki za problemy z serwerami (łącznie wychodziło nieco ponad 500 jeśli zbierało się przez kilka razy).

 

Nie grałem na koncie przez 4 dni, potem wchodzę i widzę, że mam 481 RP. Na Eu west nie grałem od 19 Maja.

 

@edit: Wolałbym sobie kupować RP za PLN nie EURO, ponieważ nie mam zamiaru płacić za zmianę waluty przez co więcej kasy wydam.

 

@edit2: SzukamMame i Matiass dostali warna ale ArronBaDo za link do pornosów (na dodatek nie w

) nie dostał? Good job. 
Opublikowano

Dowody, albo do wody

 

pewnie za chwilę będzie coś w stylu "no ostatnio wchodziłem w link, co niby daje darmowe RP (keylogger itp.) www.xxx.com wystarczy pobrac blebleble"

Podałeś linka do pornosów -,-

@top napisz do supportu lecz najpierw przedstaw nam dowody

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...