Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KwadratowaNizina][10 SL][DEDYK][AntyXray][SURV][PODANIA][SZUKAMY 5 OSÓB][ZAPRASZAMY!]


DeEaD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg KwadratowaNizina

informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: Podam odpowiednim osobą

strzalka.gifPotwory: Online

strzalka.gifZwierzęta: Online

strzalka.gifPvP: Online

strzalka.gifPremium: Offline

strzalka.gifNether: Online

strzalka.gifBialaLista: Offline - ale podanie trzeba złożyć

admini.png

Nie ma administracji, jest to czysta rozgrywka survival

 

pluginy.png

Orebfuscator,AuthMe

 

inf.png

Zapraszam do składania podań pod tematem, mamy już pięciu graczy poszukujemy jeszcze pięciu.Serwer to czysty survival, bez żadnej administracji, tworzymy dwie drużyny i gramy pięciu vs pięciu.Serwer jest dedykowany na bardzo dobrym hostingu : Mineserv.eu Zapraszamy osoby ogarnięte, które mają kulturę, posiadające ts3, i proszę napisać czy ewentualna składka - 3.69 zł za miesiąc sms'em byłaby od was możliwa.Nie daję specjalnego wzoru do rekrutacji, wykażcie się ;) !

 

Generator by -outi-

 

Opublikowano

NIck: Cadlux

Wiek: 14

Mikro i ts: TAK

Ogar: Tak

Dlaczego ja? NWM nie mam pomyslu co napisac oprocz tego ze gralem juz na podobnych serwerach i bylem dobrym graczem

Skladka: Sorry ale nie.

Opublikowano

Nick: BartoGaming

Wiek: 14

Mikro i ts: Tak posiadam równieżskype :)

Ogar: Tak i mam nadzieję że inni też ogar...

Dlaczego ja?: Hmm znajomemu odpowiedzial bym ze to nie polsat, jednak chciałbym zagrać ponieważ lubie MC i chciałbym zagrać na serwerze który jest ogarnięty i nie wbija sb każdy kto chce.

Składka: Maybe :3

Opublikowano

Imię: Kamil

Nick: Almadril

Wiek: 14

Ts3: Tak

Składka: oczywiście że tak

 

PS.Mozecie dodac mody techpack na serwer urozmaici to zabawe



posiadam gotowy instalator i launcher

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Imię : Kacper
Wiek : 14
Nick : Jakee19
Posiadam TS3 / Skype

Dlaczego ja ? : Ponieważ sprawiam miłą atmosferę na serwerze nie jestem chamski

Składki : Sorki, ale nie :/

Pomogłem ?
Zostaw
+ ;) Pozdrawiam !


Opublikowano

Nick: DamiX55

Wiek: 15

Mikro: tak

Dlaczego ja? Ponieważ jestem ogarnięty i lubię takie servery :D

Skladka: nie

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...