Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Empik - co kupić za 40zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Dostałem od cioci na dzień dziecka jakieś karty prezentowe które przypominają karty bankowe do empiku. :D Jest na nich wartość łącznie 40 zł. Nie wiem co kupić za tą kwotę... Polecajcie gorąco co wy uważacie za stosowne, może być gra, muzyka, książka, jakiś gadżet itp. Nie ma określonych wymogów odnośnie gier, muzyki itp. Przyjmuję każdą propozycje ;)

E9mwj60.png
Opublikowano

Moze plyta ulubionego artysty? Albo jakas fajna gierka, w zaleznosci co lubisz. Z ksiazek polecam Gre o Tron, wszystkie czesci.

Nie bierz ksiunżki , serial lepszy :D

 

 

@Top za 40 dychy to ciezko cokolwiek kupić, najłatwiej to chyba jakąś płytę :)

Opublikowano

Nie bierz ksiunżki , serial lepszy :D

 

 

@Top za 40 dychy to ciezko cokolwiek kupić, najłatwiej to chyba jakąś płytę :)

 

Ja bym wolal zeby pisarz wydal nastepna ksiazke niz nowy sezon ^^

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Jak wyżej polecam książkę gra o tron . Mimo że nie jestem jakimś fanem fantastycznych książek to muszę przyznać że gra o tron jest bardzo dobra. Kosztuje 49 zł więc musiałbyś dopłacić .

Opublikowano

KUP TEDE- ELLIMINATI

 

TEDE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

 

Bonus - Dobry człowiek

Płyta kozak sam jestem od dzisiaj posiadaczem. Nutki konkretne

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

TEDE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

 

Bonus - Dobry człowiek

Płyta kozak sam jestem od dzisiaj posiadaczem. Nutki konkretne

BONUS HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

Kup płyte Pikeja

Opublikowano

BONUS HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

Kup płyte Pikeja

 

Przesłuchaj sobie kawałki z nowej płyty ;). Bonus się znacznie zmienił. Niedlugo syna będzie miał.

Kiedyś też go nie darzyłem sympatią bo nawijał o jebaniu policji, ale teraz opowiada co przeżywał jak był mały i naprawdę dobry przekaż w nutkach ma.

Syn mu się rodzi! haha :D.

 

 

Jeszcze ew. płytę 2paca

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

TEDE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

 

Bonus - Dobry człowiek

Płyta kozak sam jestem od dzisiaj posiadaczem. Nutki konkretne

 

Tede plyta tysiąclecia, jebie mnie ten twoj bonus, konkretne to ty dostaniesz w domu lanie jak matka sie dowie czego sluchasz.

 

@top

idź do sklepu i wybierz coś co Ci się spodoba.

Opublikowano

Tede plyta tysiąclecia, jebie mnie ten twoj bonus, konkretne to ty dostaniesz w domu lanie jak matka sie dowie czego sluchasz.

 

@top

idź do sklepu i wybierz coś co Ci się spodoba.

 

jebnij się w sagan.

 

Może Snoop dog albo Wiz Khalifa?

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Tak na prawdę to nikt Ci nie wybierze tego co będziesz chciał, bo po prostu nie znamy Cię i skąd mamy wiedzieć co by Ci się spodobało...

Ja na przykład kupiłbym sobie jakąś książkę odnośnie informatyki (jakaś fajna).

Opublikowano

TEDE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

 

Bonus - Dobry człowiek

Płyta kozak sam jestem od dzisiaj posiadaczem. Nutki konkretne

pedale nie odzywaj się na temat rapu, nosisz rurki. Bonus progres, dawno ma syna. Tede to dobry rapier, nawijał kurwa jak ty jeszcze w planach nie byłeś palancie. Ja polecam film, płyte 20 lecie slums attack

syggnapng_nhhraxa.png
Opublikowano

TEDE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

 

Bonus - Dobry człowiek

Płyta kozak sam jestem od dzisiaj posiadaczem. Nutki konkretne

 

 

No to zapraszam do tematu o rapie jak chcesz jebać takie chujowe wywody, jak to czytam to pewnie Bonus to kurwa mistrz storytellingów według Ciebie #beka na głos.

Esende Mylffon, S.P.O.R.T, Elliminati, do takiego poziomu Bonus nie dojdzie w swoim żywocie rapera.

 

Nie bez powodu Ci odpowiadam... propsujesz jakieś gówno, tym samym wspierając chujową muzykę, WTF?!

 

@TOP:

Jak lubisz wspierać wykonawców to kup płytę z muzyką, jak wolisz książki to książkę, a jak gry to grę.

Jakbyś wybrał tę pierwszą opcję to polecam:

Dwa Sławy- Nie Wiem Nie Orientuję Się

Tede- Elliminati

Czarny- Niedopowiedzenia

Zeus- Zeus. Nie Żyje

Bisz- Wilk Chodnikowy

Opublikowano

Teraz większość płyt z działu ''pop rock'' w empiku kosztuje około 37,90 zł. Kup sobie. Mogę ci polecić kilka ''Dawid Podsiadło - Comfort and happiness'' lub ''LemON''. Albo książkę ''Strażnicy historii''. :)

Kocham kino akcji na forum. 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...