Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][mc.owncraft.pl][Zabawy,Quizy][Exp Ze stone][150Slotow][DEDYK][Non-Premium][Mody][SurvivalGames][Survival+Frakcje][MobAreny][Wiele innych]


LordFPS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Owncraft

[+]=======================================================[+]

» TESTOWY ADRES IP : mc.owncraft.pl


» Adres TeamSpeak 3 : Wkrótce!

 

» Oficjalny Start Serwera Na Wersje 1.7 !

 

» Serwer działa w fazach testowych ! :)

 

 


[+]=======================================================[+]


=-= INFORMACJE =-=

» ADRES IP : mc.owncraft.pl!


» TYP : Survival+Gildie

 

» 150 slotów!


» No-Premium


» Najnowsza wersja 1.7.2


=-= PLUGINY =-=


Idealnie skonfigurowane i dobrane! :-)
Wiele autorskich.


» Po wpisaniu komendy /spawn pojawiają się koordynaty spawnu

 

» Tanie rangi za sms !


» Opis nowych dropów pod komendą /stone


 


=-= ADMINISTRACJA =-=


Własciciel -- FpS

 

Admin -- Sener155

 


=-= DLACZEGO NASZ SERWER? =-=


Komfortowa gra bez lagów (wydajna maszyna 20GB RAM),


150 slotów,

 

Survival+Gildie,SurvivalGames,MobAreny i wiele innych!,

 

 Doświadczona administracja,


Exp ze stone jak na hardcore u skkf'a,


Piękna mapa,


Idealnie skonfigurowane i spolszczone pluginy,


I wiele, wiele więcej...

Opublikowano

Polecam serwer. Brak lagow, częste eventy, administracja odpowiada na pytania graczy. Grałem na edycji 1.5 i czekam na 1.6. Dropy ze stone takie same zostają?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Polecam serwer. Brak lagow, częste eventy, administracja odpowiada na pytania graczy. Grałem na edycji 1.5 i czekam na 1.6. Dropy ze stone takie same zostają?

kiedy zagrasz ? :D

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Nie polecam,słaby serwer tylko dla kasy admin fps to totalne dziecko;]

błazen, wszystko dla kasy ? hmm czemu tak sadzisz ? ;]

Opublikowano

Blezur,dales mi pkt za to ze napisalem ze serwer mi sie podoba masz chyba nie rowno pod sufitem moim zdaniem
juz na mpc nie mozna wyrazac opini o serwerach tak ? :) juz okolo x5 warnow od cb praktycznie za nic , pewnie za tego posta

tez mi dasz aby cie wywalili z tego mpc. serwer mi sie podoba to juz opini nie moge dac ^^.

Opublikowano

Non-Premium][Mody][SurvivalGames][

albo jestem ślepy albo w prezce nie ma linku do downloadu paczki a jeśli dobrze widzę, że nie ma i serwer jest vanillowy, to jakim prawem wciskasz do tagów coś czego nie masz?

Walnij "Lubie to", to nie boli.

mca.pngczu.

Opublikowano

ref


Non-Premium][Mody][SurvivalGames][

albo jestem ślepy albo w prezce nie ma linku do downloadu paczki a jeśli dobrze widzę, że nie ma i serwer jest vanillowy, to jakim prawem wciskasz do tagów coś czego nie masz?

haha, pol roku temu byly mody kolego zobatrz kiedy napisalem ten temat -.- i kiedy go edytowalem :) nope.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...