Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sky-Block]25slotów [1.5.2]4Fun Drop z Cobbla 6% Sprawdz!


MichalTechnikxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aby utworzyc wyspe wystarczy wpisac ./is normal bacz /is create!!

Link Do Strony Kupno VIpka Tanio!!!

http://mcgraj.gameclan.pl/

 

Nazwa:
 

 

Mc.Graj

 

Adres:
 

 

mcgraj.maxc.pl:26005

 

Wersja:
 

 

1.5.2

 

typ:
 

 

Dedyk

 

wl:
 

 

Nie

 

sloty:
 

 

10 bedzie wiecej graczy sie odblokuje

 

moby:
 

 

Tak

 

potwory:
 

 

Tak

 

pvp:
 

 

Tak

 

pluginy:
 

 

asdasdasdks.png
jest owiele wiecej potem dam ss
ekipa:
asdasdasdasb.png
Szychaaas
43534534h.png
Witam chciałem wam Zaprezentować Czysty Sky block 4Fun
Wiec Tak Zaczynajmy
Wydaje mi się że serwer jest Jak nAjbardziej WYjątkowy Ponieważ Nigdzie już niespotkacie takiego serwera Jak ten
Niema Zadnych GIldi ani Innego Zbędnego Syfku ^^
a oto wygląd Skrzyni na Wyspie :)
skrzynial.png
A tutaj Mamy Dropek:)
dropjk.png
Co do SPawna to narazie Buduje Wiec Zapraszam na Swoja Wyspe zaraz dam jescze wyglad zupelnie nowy
A Teraz Przejdziemy do Interesów :)
Na serwerze jest Możliwość kupna VIp ponieważ musimy się z czegoś utrzymać oraz Zwiększyc ilość Slotów oto co vipek ma do Kupienia
Na Serwerze Są Równierz Prace!!
Jaki Sklep na SPawnie do kupienia tylko Żywność
posiadamy też Warpy
./warp las
./warp gory oto ss
20130605152702.png
Na Serwerze Sa 3Rodzaje VIpa Drogi Ubogi Najtanszy
-Co ma Drogi??
32x Diaxy
Set Diaxowy
64xExp Potion
-VIp Ubogi
16xDiax
pól Seta butki/klata
32.exp.potion
Najtanszy
8xDiax
16.exp.butelek
Cena
Vip1.11zl
VIp2.6zl
Vip3.3zl
asdsadde.png
teamspeak3o.png
Ts-4.pl xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...