Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Gra] Xiveria - gra strategiczna, ekonomiczna, (Travian,Plemiona)


krystiano116

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Przedstawiam wam gre Xiveria która jest utworzona na silniku Travian'a.

Co do silnika gry: Główne rzeczy zostały już spolszczone, z dnia na dzień coraz więcej jest spolszczone.
Kazde ewentualne wytknięte błędy zostają naprawiane, jak by to rzecz można by to wziąść za bete, ale normalnie tutaj gramy i wszystko :)

Prędkość gry: 300x
Rejestracja bez akceptacji e-mail !

Jeżeli lubicie sobie troche pograć w gry przeglądarkowe, dajcie szanse temu serwerowi traviana, na pewno dużo znajdziecie takich czy podobnych na internecie, ale mam nadzieję że z dnia na dzień będzie on coraz lepszy, zrobi się koło "silnika" spolszczy się go, naprawi się błędy, bugi czy inne tego typu rzeczy, z czasem, będzie można zmienić całkowicie grafike, zmienić zadania- wymyśleć jakieś nowe fajniejsze. Wszystko idzie zrobić ale też trzeba mieć graczy którzy będą grali.

Serwer tymaczasowo stoi na bezpłatnym hostingu bez domeny.

W przyszłości ma się to zmienić. - Wszystko będzie zależało od graczy.


www.xiveria.ugu.pl

______________________________________________________

// Do moderatorów
Nie wiem czy to odpowiedni dział więc, proszę o ewentualne przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce.
______________________________________________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...