Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] z pluginem AutoMessage-Nie wyświetla wiadomości


Gość kamil40013

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil40013
Opublikowano

Problem polega na tym, że po skonfigurowaniu pluginu AutoMessage nie wyświetla on wiadomości na czacie. Mój config wygląda tak:

 

 

 

# ----------------------------------------------------
# AutoMessage Configuration File
# ----------------------------------------------------
# Message Configuration:
# Messages are handled in lists to allow for advanced customization!
# Feel free to add color codes by using & in your messages!
# To split a message onto multiple lines use the \n delimiter!
# Lines starting with / will be run as a command!
# To add single apostrophes into a message use ''.
# For a complete tutorial go to http://dev.bukkit.org/server-mods/automessage.
# If you are unfamiliar with YAML use the in-game commands: /am help

settings:
enabled: true
min-players: 0
log-to-console: false
auto-update: false
message-lists:
default:
enabled: true
random: true
interval: 45
expiry: -1
prefix: '[&bGłos z nieba&r] '
suffix: ''
messages:
- "Test 1"
- 'Test 2'
- 'Test 3'
- 'Test 4'
vip:
enabled: false
random: false
interval: 45
expiry: -1
prefix: '[&bPrefix&r]\n'
suffix: '\n[&4Suffix&r] '
messages:
- 'This message will be displayed only to users with \nautomessage.receive.vip!'

 

 

 

 

Po tym wiadomości się nie pokazują.

Wróciłem na domyślny config zmieniłem tylko prefix i wykasowałem suffix i wiadomości znów nie zaczęły się pojawiać.

Co jest nie tak w tym configu ? Proszę o pomoc.

 

Zna ktoś może jeszcze podobny plugin do tego ?

Opublikowano

Problem polega na tym, że po skonfigurowaniu pluginu AutoMessage nie wyświetla on wiadomości na czacie. Mój config wygląda tak:

 

 

 

# ----------------------------------------------------

# AutoMessage Configuration File

# ----------------------------------------------------

# Message Configuration:

# Messages are handled in lists to allow for advanced customization!

# Feel free to add color codes by using & in your messages!

# To split a message onto multiple lines use the \n delimiter!

# Lines starting with / will be run as a command!

# To add single apostrophes into a message use ''.

# For a complete tutorial go to http://dev.bukkit.org/server-mods/automessage.

# If you are unfamiliar with YAML use the in-game commands: /am help

 

settings:

enabled: true

min-players: 0

log-to-console: false

auto-update: false

message-lists:

default:

enabled: true

random: true

interval: 45

expiry: -1

prefix: '[&bGłos z nieba&r] '

suffix: ''

messages:

- "Test 1"

- 'Test 2'

- 'Test 3'

- 'Test 4'

vip:

enabled: false

random: false

interval: 45

expiry: -1

prefix: '[&bPrefix&r]\n'

suffix: '\n[&4Suffix&r] '

messages:

- 'This message will be displayed only to users with \nautomessage.receive.vip!'

 

 

 

 

Po tym wiadomości się nie pokazują.

Wróciłem na domyślny config zmieniłem tylko prefix i wykasowałem suffix i wiadomości znów nie zaczęły się pojawiać.

Co jest nie tak w tym configu ? Proszę o pomoc.

 

Zna ktoś może jeszcze podobny plugin do tego ?

Tu nie wadzi plugin lecz wersja bukkita lub wersja pluginu

Gość kamil40013
Opublikowano

Nie używam permisji.

 

Póki co pomógł powrót do wersji 1.5 która działa normalnie.

Gość kamil40013
Opublikowano

Twój błąd:

Masz w configu tak:

suffix: ''

A powinno byc tak

suffix: ''

 

Chodzi ci oto, że mam tam wstawione dwa apostrofy zamiast cudzysłowia ?

 

Tam ma być cudzysłów ? Czy dwa apostrofy ?

Opublikowano

Maja byc 2 ' (apostrofy)

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Gość kamil40013
Opublikowano

Zapamiętam na przyszłość.

 

Póki co jestem na wersji 1.5 i działa normalnie.

  • 1 rok później...
Opublikowano

­Na ostatnich aktualizacjach CraftBukkita nie działa ten plugin. Wgraj ten plik do /plugins/ z moich plików:
http://www43.zippyshare.com/v/Qf19Gtwa/file.html

Skan: 
 https://www.virustotal.com/pl/file/f15fa26f5f10e4f74e0604f225f5030af96ed2d6c199e50d2712c20f6fe8b06e/analysis/1430745390/

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||­

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...