Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM OSÓB DO GRY][DEDYK][CZYSTY SURVIVAL][10 SL][2 DRUŻYNY]


DeEaD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuję 6 osób do wspólnej survivalowej gry na serwerze.Tworzymy dwie drużyny pięcioosobowe, budujemy, rozwijamy się, wzajemnie na siebie atakujemy, rabujemy etc.

 

Wymagania aby dołączyć do rozgrywki:

 

- minimum 14 lat - mikro + TS3

- Kultura

- minimalny staż w mc 1 rok

- Napiszcie czy dalibyście rady opłacać serwer w kwocie 3.69 zł sms, jeżeli nie nic nie szkodzi i tak przyjmę

 

Podania proszę składać pod tematem

Pozdrawiam DeEaD

 

 

Przepraszam moderacje za nie właściwy dział ale ja już nie wiem gdzie pisać, bo w publikacji brakuje mi postów a potrzeba mi graczy bo serwer już wykupiłem.

Opublikowano

Mam na imię Patryk, mam 14 lat, ts3, premium, prawie 2 lata z Minecraftem , 3,69 mogę opłacić :P

Jeśli się zgodzisz, pisz na skype patrysspl albo pw tutaj :)

Pomogłem? zostaw +'ika :)



Opublikowano

Mam na imię Patryk. Mój nick w grze to SpixGaming. Mam 14 lat i posiadam TS3. Gram w minecraft jakieś 3 lata. Jeśli będę mieć środki na koncie to mogę wysłać tego sms'a. PS. Jestem kulturalnym graczem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...